Beste voetbalvrienden, vv Buitenpost cco '«J ^GON Namens Ajax heet ik u van harte welkom bij de wedstrijd van vandaag. Wij vinden het leuk dat u naar sportpark De Swadde bent gekomen voor de wedstrijd v.v. Buitenpost - Ajax. Dit is het eerste duel van de voorbereiding van onze selectie op het nieuwe seizoen. In deze belangrijke periode wordt gewerkt aan de vorm en de prestaties van het elftal. Daarnaast is het belangrijk dat de spelers wedstrijdritme opdoen. Wellicht ontbreken er vandaag enkele spelers uit de vaste selectie. Dit heeft onder an dere te maken met het drukke programma dat zij deze zomer afwerken. Zo hebben Eriksen en Boilesen meegedaan aan het EK onder 21 in Denemarken. Zij hebben volop doorgetraind en gespeeld terwijl andere spelers van een vakantie genoten na een lang seizoen. Maar er zijn ook enkele nieuwe spelers bij de selectie gehaald die u vandaag wel met eigen ogen kunt aanschouwen. Samen met de kampioenen van vorig jaar gaan deze kersverse Ajacieden in onze nieuwe wedstrijdshirts met drie sterren het veld op. Ook voor onze supporters vinden wij de oefenwedstrijden in de voorbereiding belangrijk. Zo krijgen zij de kans om hun elftal toe te juichen in hun eigen woonplaats of dicht daarbij in de buurt. Als laatste wil ik u attent maken op onze Open Dag op woensdag 3 augustus. Dit wordt een dag met veel activiteiten, de presentatie van onze selectie en de afscheids- wedstrijd van Edwin van de Sar. Het volledige programma kunt u vinden op onze site www.ajax.nl. Ik hoop u komend seizoen ook in de Amsterdam ArenA te mogen ver welkomen. Veel plezier bij de wedstrijd vandaag! Henri G. C. van der Aat

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2011 | | pagina 6