Voetbalvrienden en -vriendinnen vv Buitenpost Ajax Voorwoord Namens de Stichting Promotie Voetbalver eniging Buitenpost mag ik u verwelkomen op sportpark De Swadde voor de oefenwedstrijd tussen tweedeklasse kampioen Buitenpost en landskampioen Ajax. ledereen die de ploeg uit Amsterdam een warm hart toedraagt nog van harte gefeliciteerd met het geweldige succes dat afgelopen seizoen in de zo span nende Eredivisie werd behaald. Een pluim zeker voor de selectie van toen en trainer Frank de Boer en zijn complete staf. In het bijzonder heten wij onze gasten dan ook welkom, maar ook zijn we erg ingenomen met de komst van onze sponsors en vrijwil ligers, die het mede mogelijk maken dit fan tastische evenement te organiseren. Het belooft vanmiddag een mooie wedstrijd te worden, want met trainer Frank de Boer aan het roer moeten de spelers van Ajax zich ondanks hun geweldige presteren vorig seizoen opnieuw in de kijker spelen om in aanmerking te komen voor een basisplaats en met de geweldige aankopen die Ajax heeft gedaan zowaar geen gemakkelijke opgave. De Stichting Promotie vv Buitenpost presenteert vanmiddag voor de 27e keer een topwedstrijd. Vanaf 1984 bracht daarna menig gerenommeerde club hier al een bezoek. Het begon allemaal met een duel tus sen het toenmalige eerste elftal van Buitenpost en het Ajax van onder andere Marco van Basten en Ronald Koeman. Het werd een sportief en financieel succes, ondanks de 1 - 11 nederlaag. Voor Ajax is het vanmiddag dus niet de eerste kennismaking met onze organisatie, maar voor trainer Frank de Boer en de zijnen natuurlijk wel. Wij hopen dat het Ajax net als in 1984 en 1988 opnieuw goed zal bevallen en we wensen hen minimaal zoveel succes toe dan afgelopen seizoen. Wie weet kan op nieuw de kampioenschaal worden gepakt en zit er zelfs in de Champions League en de KNVB beker nog wel meer succes in. Het geweldige kampioensfeest in Amsterdam volgden we hier in Buitenpost op televisie, wat een happening. Rest mij u namens het bestuur van de Stichting Promotie vv Buitenpost, bestaande uit, Folkert van der Meulen, Sape Bloemhof, Ronnes en Telma Bloembergen, Menno Kal- deway, Hielke Jan Ellens, Roel Wijma en Bertus Koopmans een geweldige voetbal wedstrijd toe te wensen. Voorzitter Paul Olijve Stichting Promotie Voetbalvereniging Buitenpost

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2011 | | pagina 3