Enitor BV Kunststofprofielen vv Buitenpost Ajax 0-6 door Johnny Bosman. Daarna kwam een periode met kansjes voor Buitenpost. Vooral de snelle Jan Aldert Schootstra eiste de volle aandacht van de Ajax-defensie op en Hans Galjé moest dan ook handelend optreden om tegendoelpunten te voorko men. Peter Boeve zorgde in de 56e minuut voor 0-7 en had zijn werk gedaan en mocht samen met Frank Rijkaard naar de kant om plaats te maken voor Robbie de Wit (ex- Utrecht) en Gerald Vanenburg. Dat leverde weer de nodige aanpassingen op bij Ajax en daarvan profiteerde Buitenpost. De thuisploeg wist zowaar tegen te scoren en bracht de stand op 1 -7. De voorzet op maat van Jan Aldert Schootstra werd op waarde geschat door spits Klaas Laansma en die gaf Hans Galjé het nakijken. Daarmee was het kruit van Buitenpost nog niet verschoten, maar te individualistisch spel stonden meer tref fers in de weg, maar mogelijkheden waren er wel degelijk. Het slotoffensief was voor Ajax. Marco van Basten zorgde voor 1 -8 en Robby de Wit met een loeihard schot voor 1-9, terwijl Johnny Bosman de dubbele cijfers op het bord bracht. Nog was het niet genoeg, want ook Gerald Vanenburg wilde op het scorelijstje en bracht vlak voor tijd de eindstand op 1 -11 Uitstekende organisatie Een pluim van Aad de Mos was er voor de organisatie, want alles liep op rolletjes. De initiatiefnemers Paul Olijve en Frans van Lune van de Supportersvereniging Buitenpost zm. werden uitstekend bijgestaan door de Stichting Buitenpost Promotion en vele vrij willigers van de voetbalclub. Samen zorgden zij ervoor dat Buitenpost op een grandi oos hoogtepunt kan terugzien. Uit het Nieuwsblad van Noord-Oost Friesland 1 augustus 1988. BUITENPOST - Onze hoofdsponsor Enitor BV Kunststofprofielen is pionier op het gebied van specialistische kunststofprofielen. Meer dan zeventig jaar ervaring en kennis, inven tiviteit en praktisch toegepast partnerschap staan voor een reputatie in binnen- en bui tenland. Enitor BV ontwikkelt en produceert kunststof (half)fabricaten voor vele takken van industrie, volgens de meest complexe specificaties en met de kleinste toleranties door middel van extrusie, co-extrusie en tri-extrusie. Enitor BV is een groeiend productiebedrijf van Filtrona plc., de in Engeland geregistreerde internationale marktleider die speciale plastics en filterproducten levert. Enitor telt momenteel circa 220 medewerkers, waarvan een groot gedeelte vanmiddag natuurlijk de wedstrijd live zal volgen. Enitor B.V., Beatrixstraat 7/9, NL-9285 TV Buitenpost.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2011 | | pagina 23