Buitenpost - Ajax in no-time uitverkocht vv Buitenpost Ajax „Er zijn al 3400 entreebewijzen over de toon bank gegaan, waaronder zo'n 700 VlP-kaar- ten," aldus voorzitter Paul Olijve van de v.v. Buitenpost enkele weken geleden na de voor verkoop van kaarten voor het duel van van middag voor leden van zijn vereniging. „Onze leden die er bij willen zijn hebben hun tickets binnen. We zullen ver voor Bui tenpost en Ajax aftrappen dan ook zeker uit verkocht zijn. We mogen om veiligheidsredenen maar 4500 mensen toelaten op ons sportpark. Meer mag echt niet en meer willen we ook niet. Onze gasten hier op De Swadde moeten de landskampioen met alle nieuwe aanwinsten goed kunnen zien spelen. We hebben in het verleden in duels tegen Ajax en Barcelona wel meer dan 5000 mensen hier langs de lijn gehad. Tijdens die duels zaten veel kinderen hier voor de reclameborden bijna op de zijlijn, maar dat mag tegenwoordig absoluut niet meer. ledereen moet tegenwoordig achter de hekken. Wij gaan onze goede naam die we als club door de jaren heen met onze organisatie hebben opgebouwd ook niet te grabbel gooien om een paar extra euro's te verdienen. Wel vind ik het erg jammer dat we een aantal Ajax-supporters hebben moeten teleurstellen, maar dat is helaas niet anders. Wij zijn aan regels gebonden en houden ons daaraan." We willen voor Ajax en hun supporters de best mogelijke gastheer zijn. Met die insteek hebben we hier altijd gewerkt en dat heeft ons al heel veel van dergelijke duels opge leverd. We gaan net als Ajax dit seizoen heeft gerealiseerd ook voor onze derde ster. De wedstrijd op 2 juli wordt de 27e die we hier sinds de komst van Ajax in 1984 or ganiseren dus we zijn goed op weg." De overige toegangsbewijzen vlogen de week daarop allemaal over de toonbank en dus vanmiddag met 4500 toeschouwers een uitverkocht huis hier op sportpark De Swadde. De organisatie wenst iedereen aanwezig heel veel kijkplezier en rekent op een zeer aantrekkelijke wedstrijd met veel Ajax-doelpunten. „En het zou mooi zijn dat net als in 1984 een speler van Buitenpost de spreekwoordelijke eer weten te red den. Toen was het onze spits Klaas Laansma die scoorde en dat doelpunt zal hem al tijd bijblijven," aldus Paul Olijve.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2011 | | pagina 18