Aannemings- Bestratingsbedrijf 'Buitenpost' vv Buitenpost Ajax weet nu wat er bij een vereniging allemaal moet gebeuren om het draaiende te hou den. Als ik nu zie wat al die vrijwilligers doen om Ajax hier weer met alle egards te ont vangen, echt ongelooflijk. En dat doen ze hier jaarlijks. Dat had ik toen als speler helemaal niet door. Dan ben je alleen maar met jezelf bezig en de wedstrijden. Ik wil altijd winnen en kan nog niet tegen m'n verlies. Daar had ik in het begin ook wel moeite mee bij Buitenpost. Het was hier anders dan bij Zwaagwesteinde en VVT. Daar heerste een andere mentaliteit. Ik moest het als voorstopper hebben van mijn inzet en mentaliteit. Buitenpost was zeker toen ik hier kwam vaak veel te lief. Ik en Gerrit Rot- tiné (die uit Lemmer kwam) moesten ingrijpen als iemand van ons team was onderuit geschoffeld door een tegenstander en zelf niets terugdeed. Later leerden die andere jon gens ook hoe ze zich moesten weren, al lopen er nog altijd bij Buitenpost spelers rond die alles voetballend proberen op te lossen. Wat mij betreft mag het soms best wat harder. Maar dat is hier nu eenmaal zo." Theo Rutter zag er in zijn tijd ook zeer robuust uit. Zijn weelderige haardos en grote donkere baard imponeerden tegenstanders op voorhand al, behalve dan Marco van Basten. Inmiddels is hij glad geschoren en zijn hoofd kalend, al heeft de voetbalman in hart en nieren nog niks van zijn mentaliteit ver loren. Hard werken is nog altijd zijn devies, al geniet hij van het leven zoveel dat maar kan en naar de wedstrijden van Buitenpost komen en een biertje met oudgedienden in de kantine nuttigen is daar zeker een onderdeel van. (Zie ook het verslag en de foto's van de wedstrijd Buitenpost -Ajax in 1984 elders in dit blad) BUITENPOST - Theo Rutter, oud-speler van Buitenpost, heeft nog altijd een blauw-wit hart en behoort al jaren tot de hoofdsponsors. In 1993 begon hij samen met W. Schouwenaar aan een samenwerkingsverband en dat heeft geleidt tot een degelijk Aannemings Bestradingsbedrijf. "Op 3 januari 1990 zijn wij gestart met een auto, kar en kruiwagen". De daarop volgende jaren heeft er een enorme groei plaatsgevonden. Op dit moment is Aannemings- Bestratingsbedrijf 'Buitenpost' zelfs alweer jaren een ISO en VCA gecertificeerde onderneming met circa vijftien vast medewerkers, die in het drukke seizoen worden bijgestaan door diverse oproepkrachten. Het bedrijf kenmerkt zich door snelheid, kwaliteit en flexibiliteit. "Dat is onze kracht en heeft ons veel vaste klanten opgeleverd zoals de gemeente Leeuwarden en Rijkswaterstaat. Daarnaast doen we veel voor bedrijven en particulieren. Tevens zijn we specialist in machinaal straten. Bestratingsbedrijf 'Buitenpost', De Friso 8D, 9707 DA Drachten.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2011 | | pagina 13