warn WAAROVER SPRAKEN ZIJ? de pers Groeneveld Top 25 Ajax volgt de verrichtingen van AZ-aanvaller Kol- beinn Sigthórsson (21). De club heeft een schaduw- lijst opgesteld voor het geval Mounir El Hamdaoui komende zomer vertrekt. De spits van Ajax kwam dit seizoen meerdere keren in aanvaring met trainer Frank de Boer, waardoor de toekomst van El Hamda oui in Amsterdam ongewis is. Het contract van Sig thórsson bij AZ loopt door tot medio 2012. Behalve de IJslander staat ook Tim Matavz in de belangstel ling van Ajax, maar de aanvaller van FC Groningen heeft zijn zinnen gezet op een buitenlandse transfer. Afgelopen winter deden de Amsterdammers een po ging centrumspits Bas Dost los te weken van sc Heerenveen, maar dat liep stuk op de vraagprijs. Scheidend algemeen directeur Rik van den Boog heeft bij Ajax geblunderd in de onderhandelingen met Siem de Jong over een nieuw contract. Van den Boog was niet op de hoogte van de voorwaarden in het contract van de middenvelder en bood hem daar om - onbewust - een salarisverlaging aan. De Jong zat begin april om de tafel met Ajax, om zijn in 2013 aflopende verbintenis te verlengen. De oud-speler van De Graafschap ontvangt in zijn huidige contract jaarlijks een hoger salaris. In het voorstel van Van den Boog zou De Jong volgend seizoen minder op strijken dan in zijn huidige lopende contract. De Ajax-middenvelder kreeg een contract toegestuurd met een salarisverlaging en ging hiermee niet ak koord. De scheidend algemeen directeur bood zijn excuses aan en verklaarde terug te komen op het contract van de speler. Tot dusverre is dat nog niet gebeurd, aldus VI. Lang heeft Real Madrid niet kunnen genieten van de eerste Copa del Rey in achttien jaar. De enorme be ker, die de club kreeg na de gewonnen bekerfinale tegen Barcelona (1-0), sneuvelde in de straten van de hoofdstad. Sergio Ramos liet de trofee uit zijn handen vallen, toen de speler deze vanuit een open spelersbus aan de uitzinnige menigte wilde tonen. Tot ontzetting van de fans kwam de beker onder de wielen van de bus terecht. Die bleken niet mee te ge ven. Na het incident werden meer dan tien geplette onderdelen op straat gevonden. Uniek: eerst de finale winnen en dan de beker alsnog laten glippen! Het was altijd al mijn droom om te scoren in de Arena, aldus Wijnaldum. Aanklager betaald voetbal: 'We onderzoeken of Ajax wel een abonnement heeft op Eredivisie Live Zakelijk.' Gehoord in Eindhoven: 'Pasen is niets voor angsthazen!' Het schijnt dat Philips gaat stoppen met de productie van tv's omdat het spel van PSV niet om aan te zien is. Coutinho wil transfer naar Heracles: 'Dat tenue staat me zó goed...' Bron: Vl.nl Simon Bijker BEL ONS! 0513-68 32 01 WORKWEAR GIFTS PROMOWEAR SPORTSWEAR y.'.v.j:,". I IV. P' y. y. I, ;:Sf: V-Tf.y Shoffr Jauen - Redeaerendc Vlyrf-r.-j Mokken (Myjl.yyn Wnu Sj.ii!, Mutson Caps P 'O iiy'.i -O - W.':T,:i «O. mi 'O-' ét!:.- t,. r-y-.yv r y i iyy m! www.groeneveldentop.nl K R. Poststraat 87 - Heerenveen

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2011 | | pagina 36