Assurantiekantoor Nico van Peer B.V. VRAAGPRIJS 1.100.000,= v.o.n. Molenweg 2 Steenbergen, NB www.vanpeerassurantien.nlinfo@vanpeerassurantien.nl Grote Kerkstraat 24-A Tel. 4651 BB Steenbergen Tel. 0167-563920/Fax. 0167-561183 Nabij het centrum van Steenbergen op goed bereikbare locatie gelegen en op geringe afstand van de randstad, zeer royaal woonhuis in "pastoriestij 1" van ca. 995 m3 op een perceel eigen grond van ca. 827 m2. De woning is gebouwd omstreeks 1952 en is in 2006 gerenoveerd en eind 2008 gerenoveerd en uitgebouwd. Het pand is voorzien van een centrale afzuiginstallatie. Naast de woning ligt een bijgebouw van ca. 176 m3 welke nu in gebruik is als kantoor en slaapgelegenheid, maar welke tevens dienst kan doen als op zichzelf staande verblijfs-, werk- c.q. praktijkruimte. Indeling Hal met meterkast, toegang tot de meer dan royale woon- eetkamer. Vanuit het zitkamergedeelte heeft u toegang tot een hal welke op zijn beurt toegang verleent tot het toilet en de bijkeuken c.q. wasruimte. Het eetkamergedeelte verleent toegang tot de trapopgang naar de le verdieping en middels een boog komt u in de meer dan royale en moderne woonkeuken. De inrichting bestaat uit een kookeiland met een 5-pits Boretti gasfornuis, Boretti tepiaki, afzuigkappen, groot wandmeubel met diverse inbouwapparatuur en apart aanrechtblok met 1,5 spoelbak. De keuken is o.a. voorzien van een Bosch koelkast, Bosch vaatwasmachine, Bosch Gourmet combi magnetron, Bosch koffiemachine en een Moreno 45 Solitaire ijsmachine. Vanuit de keuken heeft u tevens toegang tot de eerder genoemde bijkeuken c.q. wasruimte en middels een schuifpui toegang tot het terras en de tuin. le Verdieping Toiletruimte, 3 slaapkamers, badkamer en de trapopgang naar de 2e verdieping. Slaapkamer 1 (ca. 20,50 m2). Slaapkamer 2 (ca. 11,50 m2). Slaapkamer 3 (ca. 10 m2). De meer dan riante badkamer (ca. 22 m2) heeft een zeer luxe uitstraling en is van alle gemakken voorzien, waaronder vloerverwarming, 2 design radiatoren, verlichte whirlpool met handdouche, grote inloopdouche met 2 douches, stortdouche en massage douche (6 douchekoppen) en een riant Alesi wastafelmeubel met 2 Grohe kranen. Middels de dichte houten trapopgang bereikt u de 2e verdieping welke is opgedeeld in 2 ruimtes en er bevindt zich een aparte moderne toiletruimte. De grootste ruimte (ca. 60 m2) is nu in gebruik als slaapkamer. De 2e ruimte (ca. 22 m2) is nu in gebruik als bergruimte. Tuin In de met gazon, borders en terras (o.a. bestaande uit kwaliteitsklasse I Basaralocus) aangelegde tuin bevindt zich een bijgebouw met hierin opgenomen een werkruimte, toilet en doucheruimte en 2e werkruimte welke nu in gebruik is als slaapkamer. Tevens bevindt zich onder de met pannen gedekte kap een bergzolder. Dit bijgebouw kan gebruikt worden als een op zichzelf staande verblijfsruimte, maar tevens als werk- c.q. praktijkruimte en heeft een aparte cv-installatie. Aan het bijgebouw bevindt zich een aparte berg- tuinschuur. De tuin is van de eigen oprit aan de voorzijde afgescheiden middels een dubbele poort waardoor de mogelijk heid bestaat om met de auto of motor in de tuin te komen. alle verzekeringen hypotheken financieringen sparen vastgoed beleggingen Van Lanschot 22.55.94.463 tien tegen één dat wij méér kunnen bieden K.v.K. 20090473

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2011 | | pagina 2