c ■M -c Jo v -a cu t; Column Countdown Inschrijving stadionmarkt Op zondag 5 juni 2011 organiseert de supporters club Willem II de 23e Willem II Stadionmarkt van g.oototi6.oo uur. Rondom het Koning Willem II stadion worden talloze kramen opgesteld waar tweedehands goederen worden verkocht. Bovendien wordt er gezorgd voor amusement en kunt u de inwendige mens verwennen op een van de oergezellige terrassen. U kunt zich vanaf nu inschrijven voor een kraam op deze stadionmarkt. Vraag bij Martijn Pijnenburg het inschrijfformulier aan via 06-18294355 (op werkdagen tussen 18.00 en 20.00 uur) of stuur een mail naar stadionmarkt@ willem2.org.@ Korvel en Besterd spelen voor Willem II Vanmiddag zijn de ondernemersverenigingen Korvel Vooruit en Besterd op de amateurvelden van Willem II met elkaar de strijd aan gegaan. Dit om de goede samenwerking tussen de oude linten (Korvelseweg en Besterd) in te zetten om de supportersverenigingen van Willem II te ondersteunen. Aan de wedstrijd is ook een loterij verbonden waarvan de opbrengst gaat naar de supportersver eniging Willem II en de Tilburg Tifosi. Kopers van loten maken kans op schitterende prijzen waaronder een superhoofdprijs in de vorm van een voetbalreis t.w.v. €450,-. De loten 1 euro zijn te koop bij de ondernemers op de Korvelseweg en de Besterd en vanmiddag bij de lotenverkoper rondom het Koning Willem II stadion. Kaartverkoop VW-Venlo - Willem II De competitie in de Eredivisie komt langzamer hand in een beslissende fase en Willem II heeft de punten hard nodig. De onvoorwaardelijke steun van supporters is daarvoor onontbeerlijk, ook in uitwedstrijden. Daarom heeft de Supportersclub Willem II besloten een kortingsactie te zetten voor de wedstrijd tegen VW-Venlo op 19 maart a.s. Deze wedstrijd is met uitkaartverplichting. Een kaartje voor VW-Venlo kost voor bus passe-par- touthouders 13,50, voor leden van de supporters club: 24,- en voor niet leden: 28,-. Er is ook een autocombi. De auto omwisselkaarten voor eigen vervoer kosten 22,50. Men kan bij het stadion van VW-Venlo parkeren op P2. Omwisselen op de wedstrijddag vindt plaats vanaf 17.15 uur in sup porterscafé D'n Beitel. Kaarten zijn deze middag verkrijgbaar bij het kantoor van de supportersclub (naast spelers home) en bij de receptie van Willem II (open van maandag t/m vrijdag van 13.00 tot 17.00 uur). Kijk voor complete kaartverkoop informatie op www.willem-ii.nl Wat een sof daar in Doetinchem! Drie bonuspuntjes lagen voor het oprapen, maar het mocht alweer niet zijn. Is het doek daarmee gevallen? Ik dacht toch van niet. Volgende week zal in De Koel duidelijk worden of er voor de Tricolores nog mogelijkheden liggen om het vege lijf te redden. Het is één van de acht finales die resten in de countdown van een seizoen dat zeker een prominente plaats zal krijgen in de geschiedenisboeken van onze club. Wordt het een dieptepunt in die geschiede nis of kunnen we het schip nog keren? De tijd zal het leren. Zondag wacht Ajax. Daar hebben ze ongetwijfeld al drie punten voor deze wedstrijd bijgeschreven, al zal iedereen in Amsterdam beweren dat ze ons niet mogen onderschatten. Gewoon als stoere kerels er tegenaan, zou ik zeggen, je weet maar nooit hoe een koe een haas vangt, we beginnen op 0-0 en de bal is rond. Jazeker, we gooien er maar een paar clichés tegenaan. En waarom zou het niet kunnen? Het grote Ajax vertrok wel vaker met de staart tussen de benen uit Tilburg. Over de opstelling is op het moment dat dit stukje op papier verschijnt nog weinig te zeggen. Alleen de nummer 12, het rood-wit-blauwe leger, is zeker van een belangrijke inbreng in de wedstrijd tegen de hoofdstedelingen. Wat krijgen we het voor de kiezen deze voetbaljaargang! Maar Willem II kan blijven rekenen op onvoorwaardelijke steun. En dat zal volgend seizoen niet anders zijn, of dat nou op het hoogste niveau is of niet. Laten we het motto van onze oudeTilburgse rivaal overnemen. Nooit ophouden, altijd doorgaan. Dat ik als Willem ll-er in hart en nieren deze woorden nog eens in mond zou nemen! Het aftellen is begonnen. Heel Nederland heeft ons al lang dood verklaard, maar we leven nog. Laot ze maar komen de godenzonen, we lussen ze gruun! Heel Tilburg massaal achter Willem II. In slechte tijden leer je je vrienden kennen. Bierland

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2011 | | pagina 17