PP ma Man of the Match Home of True Support geopend Winterweekend in Fanshop Stadion Galgenwaard! Kom ook naar FC Utrecht - FC Twente! (r&c Man of the Matei KORT NIEUWS Nane Asare werd na afloop van het thuisduel tegen FC Volendam uitgeroepen tot Man of the Match. De Recla memakers sponsorde dit duel de uitverkiezing. Het supportershome van supportersorganisatie True Sup port is vandaag geopend. Het was een lang gekoesterde wens van True Support om een eigen ruimte in het stadion te hebben om samen met de aangesloten leden voor en na de wedstrijd samen te zijn. In de Fanshop in Stadion Galgenwaard worden dit weekend speciale winterartikelen tegen extra aan trekkelijke prijzen aangeboden. - Coachjassen van 99.95 voor 69.95 - Buspakken van 119.95 voor 79.95 - Trainingspakken (senior) van 99.95 voor 69.95 - Trainingspakken (junior) van 89.95 voor 59.95 - Regenjacks van 69.95 voor 49.95 Deze aanbiedingen gelden alleen in de Fanshop in Stadion Galgenwaard. Na afloop van FC Utrecht - Ajax is de Fanshop ook nog geopend. Het home bevindt zich op Herculesplein 329 onder de in gang van Sportcentrum Galgenwaard aan het plein tegen over het BP tankstation. Supporters van FC Utrecht die gebruik willen maken van deze sfeervol ingerichte locatie, dienen zich in te schrijven als donateur van stichting True Support. Per persoon is dat 15 euro per seizoen. Een gezin (max. vijf personen) betaalt 27,50 euro per seizoen. Kijk voor meer informatie op www.fcufans.nl. Nog volop bedrijvigheid In Home True Support. FC Utrecht speelt zondag 6 februari de thuiswedstrijd tegen FC Twente. De aftrap is om 14.30 uur in Stadion Galgenwaard. De kaartverkoop loopt via internet, de FC Utrecht Fanshops, ticketing/klantenservice en Ticketbox. Per FC Utrecht (s)cc kunnen maximaal vier kaarten wor den gekocht. De kaartverkoop ioopt uiterlijk tot en met 5 februari, via internet tot en met 3 februari. Indien de wedstrijd niet is uitverkocht, zijn op de wedstrijddag de kassa's vanaf 13.00 uur geopend. Ook dan geldt de club- kaartverplichting. FC UTRECHT - AJAX

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2011 | | pagina 9