"Beleefde mijn debuut als een roes" Randy Wolters: Jong FC Utrecht is hard op weg naar de titel in de eerste divisie voor beloften. Linksbuiten Randy Wolters ziet de beloftes van FC Utrecht met de week groeien. Met name de sfeer in de groep noemt hij als een positief punt. "We zijn een hechte groep en voetballen daardoor ook beter." Terugkeer in de Eredivisie Eerste elftal MANOS, WÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊ Toekomstplannen JONG FC UTRECHT Tekst: Rogier Cuypers De voorsprong van de manschappen van Robbie Alflen be draagt na dertien duels liefst veertien punten op nummer twee FC Den Bosch. Het moet vreemd lopen als de belof tes die marge nog uit handen geven. "Hoe langer we samen spelen, des te beter het gaat", vindt Wolters. "Deze groep ligt elkaar goed en we hebben een hechte band. Daardoor spelen we ook beter. Natuurlijk dragen de goede resultaten ook wel bij aan de groepssfeer. Verder is ons po sitiespel goed en tikken we de tegenstander vaak kapot." Dat FC Utrecht moet terug keren in de Eredivisie voor be loften, daar is een ieder het wel over eens. "We zijn de beste ploeg", weet Wolters. "We moeten kampioen worden, want FC Utrecht hoort in de Eredivisie. Het is nooit goed dat je als team uit de hoogste afdeling degradeert en we moeten zosnel mogelijk weer terug naar het hoogste niveau." Wolters heeft ervaring met het spelen op het allerhoogste niveau. In het seizoen 2007/2008 kwam hij zeven keer in actie voor de hoofdmacht van toenmalig coach Willem van Hanegem. Zijn debuut in de thuiswedstrijd tegen VW-Venlo (1-4 verlies) was dan ook het hoogtepunt uit de carrière van de pas twintigjarige linkeraanvaller/middenvelder. "Ik leefde echt in een roes", herinnert hij zich nog van dat duel. "In de rust kwam ik erin en maakte goed mijn acties. Ik scoorde ook nog eens tijdens mijn debuut, dus dat was maximaal. Helaas was het de 1-4, maar mijn teamgenoten waren toch blij voor me." Nu Wolters aan het hoogste niveau heeft geroken, wil hij meer. Momenteel knokt hij voor een nieuw contract bij FC Utrecht. "Het is mijn laatste seizoen, dus nu moet ik hopen dat ik hierna nog minimaal één jaar mag blijven. Mijn doel is vervolgens om het eerste elftal te halen en daar blijf ik hard mijn best voor doen. Ik heb eraan geroken, maar ik moet ook realistisch zijn. Jongens als Mertens, Duplan en Asare zijn wel toppers. Ik blijf echter hard werken totdat die kans weer komt." FC UTRECHT - AJAX

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2011 | | pagina 27