Ja, ik wil graag tot wederopzegging een FC Utrecht Seizoenclubkaart aanvragen. Mijn gegevens zijn: Bestelformulier Seizoenclubkaart FC Utrecht Tussenvoegsels: Plaats: Achternaam Voorletters Adres Postcode Geboortedatum Telefoonnummer E-mailadres Geslacht AA/V* 'doorhalen wat niet van toepassing is Mijn voorkeur gaat uit naar vak(ken):Eventueel RijStoel Mobielnummer: Ik wil graag een FC Utrecht Uitdubkaart. Een recente pasfoto heb ik bijgesloten. (nodig om kaarten voor uitwedstrijden te kopen) Ik betaal via automatisch incasso, tot wederopzegging. Mijn bank-/girorekeningnummer: NB: bank-/girorekeningnummer dient op uw eigen naam te staan. Geen spaarrekingnummer invullen! Ik geef FC Utrecht toestemming om mij te informeren over speciale aanbiedingen en/of activiteiten, die verband houden met aan FC Utrecht gelieerde partners en/of sponsors. Handtekening:Datum: (Indien jonger dan 18 jaar is een handtekening van een ouder/voogd verplicht) Door ondertekening van deze overeenkomst gaaf u akkoord met de voorwaarden en de regels die van toepassing zijn op de FC Utrecht Seizoenclubkaart, waaronder doch niet uitsluitend begrepen de standaard voorwaarden van de KNVB, zoals deze zijn te vinden op de website www.fcutrecnt.nl. De FC Utrecht Seizoenclubkaart is geldig tot het einde van het voetbalseizoen en wordt jaarlijlcs stil zwijgend en automatisch met een seizoen verlengd. FC Utrecht heeft het recht de tarieven jaarlijks eenzijdig te verhogen. Opzegging van de Seizoenclubkaart is mogelijk en dient schriftelijk te ge schieden met inachtneming van een opzegtermijn van zes weken, waarbij 1 juli wordt aangemerkt als einddatum van een voetbalseizoen. De opzegging dient schriftelijk en uiterlijk voor 15 mei van een kalenderjaar plaats te vinden, waarbij de datum van de poststempel van de verstuurde opzegging bin dend is. In geval de opzegging niet, niet tijdig of niet op juiste wijze heeft plaatsgevonden, wordt de Seizoenclubkaart automatisch meteen jaar verlengd. Door het ondertekenen van het bestelformulier machtigt u FC Utrecht om, tot wederopzegging, het bedrag van uw Seizoenclubkaart jaarlijks (om streeks eind mei) van uw bank-/girorekening at te schrijven. Zorg ervoor dat er voldoende geld op uw bank-/girorekening staat. Stuur het volledig ingevulde bestelformulier samen met een kopie van een geldig legitimatiebewijs naar FC Utrecht BV, Seizoenclubkaart, Antwoordnummer 57017,3507 VB Utrecht (u hoeft geen postzegel te plakken)

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2011 | | pagina 25