FC Utrecht agenda COLUMN AGENDA FC4YOU F ONTFALLE FC Utrecht-prijs voor 50.000ste lid Jeugdsportfonds FC UTRECHT - AJAX Maandag 24 januari 18.30 uur, Jong FC Utrecht - Jong FC Den Bosch Sportcomplex Zoudenbalch Ront de jaorwisseling krege we te maoke met wat foetbalkoriefeeje die ons ontviele. Fijenoorts Coentje die een pragtige uitvaort as eerbetoon kreeg en natuurluk De Swarte Panter: Frans de Munck die ront de jaore sestig furore maokte in de Galgewaort en ook onse taol verrijkte mettut woort Muncken en dawas ontstaon omdat ie se kans greep toen fillumster Jayne Mans- field de aftrap kwam verrigte en hij haor pardoes op de platte bek kuste. Froeger ston ik nogal durris bij de treeninge fannum te kijke aon de Thor- bekkelaon want ik was dur as jochie een grote ten fannum. Ik dag, ik wil wel een fotogie fannum hebbe en stuurde een briefie met dat fersoek naor se huisadres in Soest. Kreeg ik een fotogie toegesonde met een briefie dat- tie geen tijt hat om dur een hantekening op te plaotse maor daor kwam- mie selluf wel effe foor langs. Bleek dattie naos ut kiepe nog een baontsie hat in fersekeringe. Na een paor weke stont ie foor de deur en kwammie bove, waor me fadur ernstig siek op bet lag en er wert dan ook nie ofer fer- sekere gesprake, wel ofer foetbal. Ik kreeg fannum se hantekening en een boekie De Swarte Panter genaomp. Assie in de buurt was kwammie nog een paor keer bij me fadur kijke, logies dattik altijt fen fannum ben gebleve. Een andur die ons is ontfalle maor op een andurre wijse dan is Sandur Kel- lur, die na 9 jaore Utreg ferlaot en foor een buitelants avontuur kies in Switsurlant. As supportur gun ik urn en fele met mij denk ik dese transfer fan harte. Ut was altijt een foorbeeldige prof en foor een folie Galgewaort sulle we fandaog afsgijt fannum neme. Kellurtje sukses. Fandaog dan komp Ajaks op besoek, de laotste 10 ontmoetinge hier ware 6 seges foor Utreg, dus dat beloof wat foor fandaog. Detran- fermarruk is nog ope tot 1 februwarie en laote we hope dattur nie meer ons sulle gaon onfalle want uttis genoeg so, zak maor zegge. Teegie 19.30 uur, ADO Den Haag - FC Utrecht-vrouwen Kyocera Stadion in Den Haag Woensdag 26 januari Forza Tour FC De Bilt in De Bilt 20.45 uur, FC Utrecht - FC Groningen !4 finale KNVB Beker - Stadion Galgenwaard Donderdag 27 januari 19.30 uur, FC Utrecht-vrouwen - Willem Sportcomplex Zoudenbalch Zaterdag 29 januari 19.45 uur, De Graafschap - - FC Utrecht Stadion De Vijverberg in Doetinchem Maandag 31 januari 18.30 uur, Jong FC Volendam - Jong FC Utrecht Kras Stadion in Volendam Donderdag 3 februari 19.30 uur, FC Utrecht-vrouwen - VVV-Venlo Sportcomplex Zoudenbalch Zondag 6 februari 14.30 uur, FC Utrecht - FC Twente Stadion Galgenwaard Bij FC Utrecht werd vorige week het 50.000ste lid van het Jeugdsportfonds gehuldigd. Het lid van het Jeugdsport fonds is een leerlinge van de Engelenburgschool uit Veen- endaal. Zij kwam met haar klas naar Klein Galgenwaard, waar ze werden ontvangen door oud FC Utrecht-speler en initiatiefnemer van Stichting Klein Galgenwaard, Jean-Paul de Jong. Het Jeugdsportfonds is een organisatie die ervoor zorgt dat kinderen die niet lid kunnen worden van een sportvereniging vanwege de hoge kosten, toch kunnen sporten. Vanuit het fonds worden de contributie en de sport- spullen betaald tot een maximum van 225 per jaar per kind. Voor meer informatie kijk op www.jeugdsportfonds.nl. Het 50.000ste lid van het Jeugdsportfonds kreeg samen met haar klas een clinic aangeboden op Klein Galgen waard. FC Utrecht-speelster en ambassadeur van het Jeugdsportfonds Anouk Hoogendijk was aanwezig bij deze clinic. Na de clinic hadden de kinderen een meet en greet met Anouk in het spelershome van het stadion. Vervolgens kregen zij een rondleiding door Stadion Galgenwaard. 19

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2011 | | pagina 19