©ass®3a,sa®öi ïotqsH Roils wan Pifsli aniassadtur van Excelsior .jJSBgggh ,1 ssSfcr Robin van Persie gaat zich als ambassadeur inzetten voor Excelsior. Dat liet de aanvaller an Arsenal en Oranje vorige week donderdag weten. Van Persie was op Woudestein om het supportershome te ope nen. Ook onthulde hij samen met een aantal jeugdvoetbal- lertjes de nieuwe naam van de Zuid tribune: Robin van Persie tribune. Als speciale gast was Van Persie, die in de jeugd voor Excelsior speelde, naar Woudestein gekomen. Zijn komst was bewust stilgehouden, waardoor het voor alle aanwezigen in het nieuwe supportershome een enorme verrassing was, In het sup portershome onthulde Van Persie een levensgrote foto van hem in Arsenal-tenue. Daarnaast hangen twee jeugd-foto's uit zijn Excelsior- tijd. Van Persie, die met de zanger het lied 'You'll never walk alone' meezong en even later met algemeen directeur Simon Kelder voorop ging in de polo naise, is blij dat hij iets voor Excelsior kan doen: „Ik ben ontzettend trots om ambassadeur te zijn van Excelsior. Het is een hele eer voor mij. Ik kijk nog altijd met veel vreugde terug op de jaren die ik hier heb gespeeld. Ik voel nog steeds hetzelfde voor de 12 dub als toen en voel me nog steeds enorm met Excelsior verbon den. Daarom ben ik er trots op om op deze manier betrokken te blijven bij de club." Algemeen directeur Simon Kelder: „Als ambassadeur van Excelsior zal Robin zijn medewerking gaan verle nen aan veel activiteiten op het ge bied van jeugdvoetbal, maatschap pelijke doelen en commerciële zaken. Wij zijn heel erg trots dat een voet baller uit onze jeugdafdeling, die het zover heeft geschopt, nu iets voor onze club wil betekenen. Daar zijn wij vereerd mee en ik ben er zeker van dat dit voor onze club heel veel betekent."

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2010 | | pagina 14