AJAX SUPPORTERSRAAD afin Op 17 mei 2010 was er een overleg van de Ajax Supportersraad (ASR)Hieronder volgt een samenvat ting van de onderwerpen die zijn aangedragen door de supporters. De volledige notulen van deze vergadering zijn te vinden op www.ajax.nl onder de kop ASR. ,v DE AFTRAP W Notitie Rookverbod Op basis van het rookbeleid dat in Nederland wondt gehanteerd is het wettelijk vereist dat de ArenA rookvrij is. Het feit dat er bij Ajax-wedstrijden vanaf de controlepoortjes al niet meer gerookt mag wor den, is door Ajax zelf hieraan toegevoegd. Dit heeft alles te maken met het feit dat iedere werknemer in een rook vrije ruimte dient te kunnen werken. Er is derhalve geen mogelijkheid tot versoepeling van het geldende rookver bod in de ArenA. Wel zal de werkgroep kijken of er wel licht mogelijkheden zijn tot het creëren van rookruimtes. Mogelijkheden zijn uiteraard altijd kostenafhankelijk. Status fouillering/legitimatieplicht Zuid-1 Ondanks eer dere toezeggingen dat legitimatiecontrole niet meer I op I zou worden gedaan, blijkt dit toch nog wel steeds te gebeuren. Fouillering is overigens nog wel I op I maar dit was ook zo besproken. (Actiepunt) Eigen plaatsverkoop via SMS-dienst Via SMS naar 4222 (tekst: Ajax kaartscc aan) is het mogelijk bericht te ont vangen wanneer er extra kaarten in de verkoop gaan. Deze service lijkt nog niet echt bekend te zijn. Hier zou meer bekendheid aan moeten worden gegeven. Tevens het verzoek of er ook een zelfde SMS-dienst kan wor den opgezet voor niet-competitiewedstrijden. Ajax ant woordt: Dit is inderdaad iets waar we meer mee kun nen gaan doen. Overigens komt er binnenkort wel een electronische agenda waardoor het mogelijk wordt de agenda van je mobiel te updaten met alle wedstrijden. Meer info volgt hierover op de site. Voorrang verkoop rolstoelkaarten speciale evene menten Voor de meeste uitwedstrijden in Nederland zijn vaak maar een zeer beperkt aantal rolstoelplaatsen beschikbaar. Hier wordt dan meestal gerouleerd om ie dereen die wil een kans te geven. Indien er echter iets op het spel staat (bekerfinale/kampioenswedstrijd) is er geen voorrangsregeling t.a.v. rolstoelgebruikers. Wat is mogelijk? Ajax antwoordt: We nemen dit op met de afdeling die daarover gaat; zij gaan hiermee aan de slag. Systeem voor het doorverkopen van de eigen plaats De test is technisch goed verlopen. Seizoen 2010-201 I gaat het project dan ook van start, ledereen die zich via de site heeft aangemeld voor info zal deze op korte termijn ontvangen. Ook zal er op de site nogmaals aan dacht aan worden besteed. De rondvraag ging o.a. over de traagheid van de ver werking van de scanpunten (van belang voor uitkaart houders); de slechte bewegwijzering naar de 0-vakken; weten de supporters de A.S.R. wel te vinden?; komen er meer cafe's als Vak III? (Op dit moment niet. Men is nu druk bezig met de verplaatsing van het supportershome naar de garage onder de ArenA.) Tevens werd deze avond Ric van der Zwet voorgesteld als nieuwkomer bij de ASR namens I ste ring Oost.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2010 | | pagina 9