PROGRAMMA AJAX TV m Er valt voor alle Ajacieden ook dit seizoen weer heel veel te zien en te genieten op Ajax TV. De hele week besteedt Ajax TV uitgebreid aandacht aan het verleden, heden en de Toekomst van de club. De komende week onder meer aandacht voor de duels van Ajax 1, Jong Ajax en de Ajax-jeugd. Verder doet Ajax TV onder meer verslag vanuit Madrid. Maandag 13 september: Samenvatting Ajax - Willem II en terugblik met de hoofdrolspelers Beelden van de uitlooptraining en interview met een Ajacied Interview Thimothée Atouba Dinsdag 14 september: Samenvatting Jong Vitesse/AGOW - Jong Ajax en re acties na afloop Toekomstjournaal: Special over de duels die de D2 en E2 van Ajax speelden tegen C.S. Atletico Arad, Roe meense gasten van AEGON Historie: Hooghouden Gerrie Mühren in Madrid Woensdag 15 september: Voorbeschouwing Real Madrid - Ajax Sfeerverslag vanuit Madrid Column Ajax' teammanager David Endt over Real Madrid Top 10: Ajax-doelpunten tegen Spaanse clubs De Manager: Exclusief interview met Martin jol Donderdag 16 september: Samenvatting Real Madrid - Ajax en terugblik met de hoofdrolspelers Wedstrijd van Toen: Een historisch duel uit het Ajax- archief Vrijdag I 7 september: Voorbeschouwing op Feyenoord - Ajax Ajax tegen Feyenoord Zaterdag 18 en zondag 19 september: Herhaling van de leukste items van afgelopen week op Ajax TV Maandag 20 september: Samenvatting Feyenoord - Ajax en terugblik van di verse Ajacieden Beelden van de uitlooptraining en interview met een Ajacied De Manager: exclusief interview met trainer Martin Jol Dinsdag 21 september: Toekomstjournaal: aandacht voor de jeugdteams van Ajax En verder... Nieuwe afleveringen van 'Boogschieten' waarin sup porters hun vraag kunnen stellen aan Rik van den Aandacht voor de eerste Ajax-reünie voor oud spelers Column van een bekende Ajax-supporter De 10 mooiste goals van een (oud-)Ajacied Reportages vanaf de Toekomst Uitzenddagen zijn altijd onder voorbehoud! Natuurlijk valt er de komende week nog veel meer te zien en te beleven op Ajax TV. Kijk op www.ajax.nl voor een compleet uitzendschema van Ajax TV. Hier zie je ook wanneer Ajax TV wordt uitgezonden op Eredivisie Live. De items op het clubkanaal zijn ook terug te zien op www.ajax.nl.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2010 | | pagina 13