\w VAN DAALEN a world of communication signing displaysf prepress press large format prints www.preduxion.nl A Voltastraat 98 7006 RW Doetinchem T 0314 - 37 60 60 www.preduxion.nl GRONDVERZET EN SLOOPWERK De Graafschap Superboertjes, de leukste club!! Surf naar wwwsuperboertjesnl voor meer informatie en om je aan te melden. preduxion p Onze diensten prepress ontwerp afterpress webdesign webapplications Large format printing print direct op plaat spandoeken beurswanden pop-up/roll banners posters (mat/glans/laminaat) zelfklevend/removable Drukwerk leaflets flyers brochures visitekaarten briefpapier enveloppen ansichtkaarten en kalenders pasjes, zelfklevende stickers Van Daalen de Jel grondverzet is een bedrijf met vele jaren ervaring op het gebied van grondverzet, slopen, straatbestratingen, en grondwerken. Van Daalen de Jel grondverzet stelt in zijn bedrijfsvoering de klanten en kwaliteit centraal. Wij hebben de beschik king over vakbekwame en ervaren medewerkers die u graag van dienst zijn. Klanttevredenheid en kwaliteit zijn onze twee sleutelwoorden. Klanttevredenheid bereiken wij door persoonlijk contact en optimale uitvoering van uw wensen. Al uw wensen op het gebied van slopen, grondwerk en andere diensten kunt u aan ons kenbaar maken. Zodoende kunnen wij kwalitatief hoogstaand werk afleveren waarbij u als klant tevreden zult zijn. Kijkt u gerust even rond op de website en overtuig u van onze diensten. Tevens heeft u de mogelijkheid om onli ne een geheel vrijblijvende offerte aan te vragen. www.vandaalendejelgrondverzet.nl Voor eventuele vragen en of opmerkingen kunt u ons bereiken via telefoon: 06/10063003, Mail: vandaalengrondverzet@gmail.com voor iedereen van 0 t/m 14 jaar Wil jij ook een keer meelopen in de players escort bij thuis- en uitwedstrijden Word dan lid!

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2010 | | pagina 35