[d>© W<5X3CÏ£^ite(3g]d]©[I^ De Al wacht krachtproef in het nieuwe seizoen. Programma De Al zal door de onverwachte promotie van afgelopen jaar uitkomen op het hoogste voet balniveau van Nederland voor A-junioren. Voor deze jonge groep zal dat een enorme stap worden in hun ontwikkeling als speler. Het niveauverschil op zowel lichamelijk, men taal en alle voetbalhandelingen met en zonder bal zullen zo snel mogelijk gedicht dienen te worden met de teams die al langer actief zijn op het hoogste niveau. De Al selectie zal dit seizoen bestaan uit 21 spelers. Vijf spelers die vorig jaar in de eerste divisie voor A - junioren actief waren zullen hun talenten nu kunnen gaan meten op het hoogste niveau. Vanuit de BI stroomde elf spelers door richting de Al. Deze spelers heb ben vorig jaar hun wedstrijden op eerste di visieniveau gespeeld en zullen buiten het feit dat zij een jaar jonger zijn dan veel van hun tegenstanders ook gedwongen worden om de wedstrijden in een veel hoger handelings tempo af te werken. Vanuit de amateurs zijn drie spelers gekomen die eerst de tijd zullen moeten krijgen om aan de trainingsintensi teit te wennen. Eén speler kwam over van VA FC Twente en heeft vorig jaar kunnen wennen aan wat er wordt gevraagd op dit niveau. Ted van de Pavert mag op basis van zijn leeftijd ook nog uitkomen voor de Al. Bij de Graafschap staat uiteraard en terecht de indi viduele ontwikkeling centraal waardoor hij al vervroegd is doorgeschoven richting de eerste selectie. Na vijf weken "voetbalvakantie" startte de Al op 5 juli de voorbereiding. De spelers kregen individueel de mogelijkheid om nog op vakan tie te gaan in de weken tot aan de officiële start op 26 juli. Op het moment van schrijven zit de voorbereiding van de Al er net op en heeft de jonge selectie laten zien dat het "uit het goede hout gesneden is". Er wordt in elke training erg hard gewerkt door de spelers om zich in alle facetten van het spel te verbeteren. Ook in de wedstrijden hebben de spelers ge merkt dat zij elkaar dit seizoen extra hard no dig zullen hebben om zich als groep staande te houden. In de eerste oefenwedstrijd tegen Chicago Sockers o20 speelde de Al verdien stelijk gelijk 1-1. (doelpunt Robin Pröpper). Op het sterk bezette toernooi in Zutphen ver raste de Al met een uitstekende derde plaats. Wmcanton H3BH3 In de poulewedstrijden werd gewonnen van de organiserende club Be Quick 7-0, AC Milan 1-0 en werd het tegen Werder Bre men 1-1. Door de poulewinst moest de Al in de halve finale aantreden tegen Heerenveen dat men ook in de reguliere competitie zal gaan treffen. Deze wedstrijd werd met 2-1 verloren. In de strijd om de derde en vierde plaats moest men wederom aantreden te gen AC Milan, de Al won deze wedstrijd met 1-0. Als laatste werd de oefenwedstrijd te gen Sparta met 5-1 verloren, dat maakt dui delijk dat de jonge spelers nog grote stappen moeten maken. Dennis te Braak Trainer Coach De Graafschap Al Zaterdag 28 augustus Al ADO Den Haag - De Graafschap 14:30 BI De Graafschap - NEC/FC Oss 14:30 (beker) Cl Toernooi Schalkhaar Dl Trainingskamp Norg D2 De Graafschap - Brummen 10:00 (beker)

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2010 | | pagina 15