"Beste Ajacieden 4 DE AFTRAP 1Vandaag staat de eerste officiële thuiswedstrijd van de competitie op het pro gramma. Ik wil beginnen met iedereen heel hartelijk welkom te heten. Bn met name natuurlijk onze seizoenkaarthouders. Tfuim 41.000 jaarkaarten verkoch ten we tot nu toe. We hebben supporters om trots op te zijn, dat kan niet vaak genoeg benadrukt worden. Vitesse is vandaag de tegenstander. De club uit Arnhem is met een klinkende thuiszege het seizoen begonnen, 3-1 tegen ADO Den J-faag. "Wij dachten de buit in Qroningen ook binnen te hebben, maar moesten uiteindelijk met een gelijkspel genoegen nemen. Dat voelt bij Ajax altijd als een nederlaag. Dat moet zo blijven, want we zijn een ambitieuze club. Al hebben we het gelijke spel in Qriekenland tegen BAOBfgevierd als een overwinning, want daarmee bereikten we de laatste voorronde om in de poulefase van de XIBBA Champions League uit te kunnen komen. De "Nederlandse WBf^gangers hebben na BC Cjroningen - Ajax enkele dagen vrij gekregen van Mlartin Jol. Dit hadden ze echt nodig en ze verdienden het. De terugkomstdatum van onze WB^gangers en de speelkalender laten het niet toe om veel als complete groep te trainen, laat staan dat we van een ingespeeld elftal kunnen spreken. Desondanks heb ik er alle vertrouwen in dat onze trainer de boel op scherp krijgt om vanavond een goed resultaat neer te zetten. Aet optreden van Mlounir BI fHamdaoui bij zijn debuut was indrukwekkend. Met twee geweldige goals liet hij meteen zijn klasse zien. "Vanavond krijgt het thuispubliek hem voor het eerst te zien. André Ooijer tekende afge lopen week zijn contract bij Ajax. Ben ervaren jongen die we er graag bij hebben. J-fij is fit, en doet er sinds hij tekende alles aan om ook wedstrijdfit te raken. Ben Amsterdammer met een winnaarsmentaliteit. Belangrijk voor onze jonge groep. De definitieve selectie krijgt zo steeds meer vorm. Wat we goed kunnen gebruiken is steun in de thuiswedstrijd tegen Dinamo %iev. Allereerst spelen we de lastige wedstrijd in de Oekraïne, waarna we woensdag 25 augustus om 20:45 uur return in Amsterdam spelen. Ik hoef niet uit te leggen hoe belangrijk het sportief en financieel gezien is voor onze club om deze lastige horde te nemen. Bn dat doen we graag samen met zoveel mogelijk supporters. ■Maar nu richten we ons op vanavond. fHct komt niet vaak voor dat we op zaterdagavond spelen, en dat gebeurt twee keer op rij want volgende week wacht de thuiswedstrijd tegen Boda JC ook op zaterdagavond. Voor veel mensen geldt dat zaterdagavond de gezelligste avond van de week is. "Wat mij betreft zorgen we er vanavond en volgende week met zijn allen voor dat het ook daadwerkelijk zo is... Bik van den Boog Algemeen directeur

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2010 | | pagina 4