BIJZONDER GEVOEL Voorwoorden Een stadion vol voetballers tijdens de eerste officiële wedstrijd van het seizoen: het is en blijft een bijzondere gelegenheid. Het seizoen 2009/'10 heeft niet alleen landskampioen FC Twente en bekerwinnaar Ajax opgeleverd, maar heeft nog veel meer kampioenen voortgebracht. De één speelt misschien wat hoger dan de ander of heeft meer talent, maar kampioen worden en kampioen zijn geeft iedereen een heel bijzonder gevoel. Ook bijvoorbeeld de spelers uit de jeugd G-voetbalcompetitie. Sinds 2003 ondersteunt de Johan Cruyff Foundation samen met de KNVB het jeugd G-voetbal in Nederland. Op deze manier kunnen ook kinderen met een lichamelijke of verstandelijke handicap voetballen. Wij zijn er trots op dat deze jeugd G-competitie de eerste in Europa is. Voor deze spelertjes is het vandaag overigens helemaal een speciale dag. Maanden hebben ze toegeleefd naar het moment dat ze samen met hun idolen het veld mogen betreden! En dan natuurlijk de wedstrijd. Een echte topper als opening van het seizoen. Supporters in Enschede en Amsterdam zullen nog vaak terug kijken op een onvergetelijk voetbaljaar, maar hopen dat het seizoen 2010/'11 net zo succesvol zal worden. En laat vandaag de eerste prijs al lonken... Sport verbroedert, dat zullen we met zijn allen - als echte kampioenen - vandaag weer bewijzen. Johan Cruijff Voorzitter Johan Cruyff Foundation |^i foundation brengt jeugd in ben/egtng\r9 CFUIJFF 2 www.voefbal.nl

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2010 | | pagina 2