5» »,.ogs Wat is het mooiste dat jullie hebben meege maakt? Waren jullie zenuwachtig voor de finale? Gregory: je hebt natuurlijk wel gezonde zenuwen voor zon finale. Behalve dat het een grote wedstrijd is, kijken er ook nog eens veel mensen. Maar het is wel mooi!' MaartGn." 'Dat viel eigenlijk wel mee. Ik was meer zenuwachtig voor de eerste wedstrijd tegen Denemar ken. Je zit op een gegeven moment in een flow, dus van zenuwen had ik geen last.' Zijn jullie betere voetballers geworden door het toernooi? Gregory: 'Zeker wel. Na twee maanden spelen met het Nederlands elftal, met jongens die allemaal bij grote clubs spelen, gaatje niveau vanzelf omhoog. En ook de wedstrijden zijn van hoog niveau.' Maarten: 'Het is wel een goede ervaring. Dat neem je mee en dat wil je graag bij Ajax laten zien.' Lachend: 'Ik ben in ieder geval niet slechter geworden.' Zijn jullie goed uitgerust tijdens de korte va kantie? 1 Na een korte vakantie stond Maarten Stekelenburg in de oefe Gregory: 'Een WK-finale spelen is het mooiste wat ik heb meegemaakt. Het is niet te omschrijven. Je hebt echt een super gevoel en het is natuurlijk heel anders dan clubvoetbal.' Maarten: 'Behalve de finale alles eigenlijk. De eerste wedstrijd op het WK is natuurlijk speciaal. Hoe verder we kwamen, hoe mooier alles werd. Nederland is 32 jaar geleden voor het laatst zo ver gekomen op het eind- toernooi. Daar mogen we trots op zijn." vedstrijd tegen Chelsea alweer onder de lat bij Ajax. Gregory: 'Jawel, ik ben een klein weekje weggeweest. Ik ben blij om nu weer terug te zijn en mijn ploegge noten te zien. Tegen PAOK Saloniki mogen we alweer aan de bak.' Maarten: 'Niet echt, maar het is niet anders. Ik heb afgelopen seizoen alles gespeeld behalve tegen AZ, toen ik vader- werd. Maar het is niet anders, want de voor ronde Champions League staat weer voor de deur.'

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2010 | | pagina 14