VOORWOORD RIJNSBURGSÏ BOYS - AJAX 3 Rijnsburgse Boys -1 vuur De eerste thuiswedstrijd van het seizoen 2010/2011 is gelijk een kraker met weer zien van oude bekenden. Zowei Martin als zijn broer Cock Jol waren in het verleden als trainer op de Middelmors te gast. Nu samen bij het grote Ajax, in het verleden bij Scheveningen. Wie herinnert zich de kraker FC Lisse - Scheveningen op ons sportpark niet? Ajax is voor de derde maal deze eeuw te gast in de voorbereiding. Saillant detail is dat het voor de eerste maal is dat Ajax tegen een topklasser oefent. Rijnsburgse Boys zal als topklasser een spannende competitie ingaan vol verwachtingen en nieuwe indrukken. Ajax heeft te lijden onder de naweeën van de voor Neder land zo succesvol verlopen WK voetbal, waarin een aantal van de Ajax-sterren zo schitterden. Flelaas zullen we hen van daag niet in actie zien, terwijl de grote clubs voor een aantal van hen op de loer ligt. Heerlijk voor de financieel directeur van Ajax, maar een hele opgaaf voor de technisch verantwoordelijke Martin Jol. Van het grote Ajax worden immers jaar lijks in Nederland en Europa wonderen verwacht! Over een goede week speelt Ajax immers de zo belangrijke voorron de voor de Champions League. Vandaag gaan we zien hoever het nieu we Ajax is. Rijnsburgse Boys is pas een week in training en zal het nog zonder de vakantie vierende broers Winter moeten doen, die nog nagenieten van het lands kampioenschap met IJsselmeervogels. Voldoende sterren echter bij beide teams voor een mooie pot voetbal. Ik wens u allen een fantastische voetbal avond en een mooi seizoen toe. Cees Driebergen voorzitter

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2010 | | pagina 3