SPONSORGROEP STICHTING SPONSORGROEP RIJNSBURGSE BOYS "Stuwende kracht achter de vereniging" DOEL De stichting "Sponsorgroep Rijnsburgse Boys" is opgericht in 1988 en heeft zich ten doel gesteld te bevorderen dat de voetbalvereni ging Rijnsburgse Boys op een zo hoog mogelijk niveau deelneemt aan de Nederlandse voetbalcompetitie en verder al wat daarmee rechtstreeks of zijdelings verband houdt, De stichting tracht haar doel te verwezenlijken door met name gel den bijeen te brengen en deze gelden aan de vereniging ten goede te laten komen door het voldoen van de door de stichting aan te wijzen kosten en schulden, gemaakt door de vereniging, HISTORIE Gestart in 1988 met 10 sponsors telt onze stichting anno 2010 160 sponsors en 10 donateurs. Daarmee is zij een onmisbare stuwende kracht voor de vereniging geworden. In 2004 heeft de sponsorgroep ook een belangrijke bijdrage gele verd aan het tot stand komen van de nieuwe hoofdtribune met ove rige facilitaire ruimten. Tevens is in dit complex het sponsorhome voor onze supporters gerealiseerd, een schitterende ruimte waar sponsors onder het genot van een hapje en drankje de thuiswed strijden van ons eerste elftal kunnen volgen. ACTUALITEIT De combinatie van sport en business blijkt een doorslaand suc ces voor ondernemers en de vereniging. Veel zakelijke contacten worden hier gelegd en onderhouden in een perfecte ambiance, die daardoor de bakermat is geworden voor een belangrijk deel van het bedrijfsleven in onze regio. De verzorging in het sponsorhome wordt gedaan door een aantal vrijwilligers, die een belangrijke bijdrage leveren aan het succes, en mede bepalend zijn voor de sfeer die er heerst tijdens de wed strijden. Naast het bezoeken van wedstrijden hebben de sponsors ook de mogelijkheid gebruik te maken van de diverse evenementen die voor de sponsors worden georganiseerd, zoals het jaarlijks bezoe ken van een voetbalwedstrijd in de eredivisie. Aan het einde van de competitie wordt een feestavond gehouden voor sponsors, spelers, technische staf en begeleiding. Daarnaast worden enkele spreekbeurten georganiseerd met sprekers van naam en faam. TOEKOMST Gezien de verdere professionalisering van het amateur voetbal in de nabije toekomst, zal er een groeiende vraag blijven vanuit Voetbalvereniging Rijnsburgse Boys, naar financiële middelen, re den dan ook dat we als bestuur van de "Stichting Sponsorgroep Rijnsburgse Boys" ons zullen blijven inzetten om nieuwe sponsors te verwerven. Bedrijven, instellingen of natuurlijke personen die ook willen profiteren van het doorslaande succes van onze sponsorformule, nodigen we uit lid te worden van onze stichting "Sponsorgroep Rijnsburgse Boys'! U kunt hiervoor contact opnemen met de heer Jan Stam, 06 - 22 540 333,

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2010 | | pagina 12