Nog 1x stunten Vandaag sluiten we het seizoen af met deel 2 van de bekerfinale. Ik betrapte mezelf er afgelopen zondag op dat ik dacht dat dit een mooi einde van het seizoen geweest was. Het komt namelijk niet vaak voor dat al les waar je vantevoren op hoopt op één dag ook echt uitkomt... Een dikke overwinning op Heerenveen, een hattrick van Makaay (ik was vantevoren al blij met één doelpunt van hem), de winst van Twente en het gelijk spel van A.Z., het was een geweldige zondag. Aan de andere kant, er is nog iets waar wij met zijn allen op hopen en als dat vandaag uitkomt dan is dit absoluut het mooiste einde van het seizoen wat wij ons kunnen wensen. Het zal niet makkelijk worden om vandaag die beker alsnog te pakken maar in voetbal is nu eenmaal vrijwel niets onmogelijk. Met een hopelijk volle Kuip erachter kan het best zijn dat de toch ook zeer jonge ploeg van die neuzen, die afgelopen zondag ook echt een tikkie gehad heeft, wat geïntimideerd raakt. En de scheidsrechter van vandaag kan een wedstrijd ook maken of breken voor je. Ik hoop dat Roelof ons in zijn laatste wedstrijd in het betaalde voetbal een beetje wil helpen. Een rooie kaart na een kwartiertje voor bijvoor beeld Suarez zou helemaal niet verkeerd zijn. Doe er nog een strafschop bij in de eerste helft en dan wil ik het nog wel eens zien! Als het goed is kan Feyenoord vandaag weer in zijn sterk ste formatie spelen. Met Vlaar, El Ahmadi en Fer er weer bij heeft Mario een hoop keuze's. De twee hoofdvragen voor vandaag zijn of Makaay na zijn hattrick van afge lopen zondag in de basis begint (ik denk het niet) en of hij Erwin Mulder laat staan nadat die in twee ach tereenvolgende wedstrijden een fout gemaakt heeft die tot een tegendoelpunt leidde. Ik ben er niet voor om spelers af te branden (want Mulder nu vervangen door de ervaren Rob van Dijk zal een dreun zijn voor onze jonge doelman) maar we hebben nog één wedstrijd te spelen en een tegendoelpunt zal dodelijk zijn. Dan kies ik eenmalig liever voor Van Dijk, die inmiddels ook weer fit en uitgerust is. Mulder heeft dan twee maanden om van die tik te herstellen en uiteindelijk zal hij van deze teleurstelling alleen maar sterker worden.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2010 | | pagina 40