GELUIDEN UIT DE GOFFERT r t ciipx-a" N.E.C. heet supporters, spelers, bestuur en directie van Ajax van harte welkom in het McDOS Goffertstadion. Voor John Goossens en Jeffrey Sarpong is de wedstrijd tegen Ajax natuurlijk heel speciaal. Goos sens werd een jaar geleden door N.E.C. overgeno men van Ajax en Sarpong wordt dit seizoen van de Amsterdam mers gehuurd. Een andere speler met een wat kor ter Ajax verleden is Mitchell Burgzorg. De bekendste Nijmeegse inbreng bij Ajax staat vanmiddag niet op het veld: Robbie Wielaert is al een tijdje uit de gra tie bij trainer Martin Jol en zit, ondanks een doorlopend contract, hoofdzakelijk op de tribune. Voor Dennis Rommedahl is de kans op speeltijd heel wat groter. Na zijn halfjaar bij N.E.C. is de Deense aanvaller dit sei zoen weereen vaste waarde bij Ajax. Het is al bijna normaal: ook dit seizoen lijkt doel man Gabor Babos alle competitieminuten van N.E.C. in de goal te staan. Het zou de vierde keer ach ter elkaar zijn voor de onverwoestbare Hongaar. Achter Babos hebben ook Björn Vleminckx (miste 259 minuten) en Ra mon Zomer (314 minuten niet op het veld) dit seizoen ongeveer 90°/o van de speeltijd meegedaan. Topscorer wordt vrijwel zeker Vleminckx. De Belg heeft acht treffers achter zijn naam en is voor zijn achtervolgers Saidi Ntibazon- kiza en Ramon Zomer (beide vier doelpunten) bijna niet meer te achterhalen. Bastian Weiser was tegen AZ de 25c speler die dit seizoen namens N.E.C. in de eredivisie speelde. Dat is net zoveel als in 2008-2009. Van de huidige selectie kwamen alleen Rein Baart, Ni cholas Skverer, Joey Brock en Mark Otten (nog) niet in actie. Otten deed afgelopen dinsdag wel mee met Jong N.E.C. tegen Jong De Graaf schap. De Doetinchemmers wonnen met 2-1. Voor de statistieken: Rutger Worm kreeg rood, basse Schone komt eraan en maakte het enige Nijmeegse doelpunt. Morgen, 3 mei, ein- idigt het seizoen voor Jong N.E.C. thuis te- JJ^pgenJongEeyenoord/ Excelsior. N.E.C. zal vanmid dag willen winnen. iDat geldt zeker voor

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2010 | | pagina 29