I im «i^fi dc voile winst. Ai na 9 minuten werden de inspanningen van de Venionaren beloond, in eerste instantie lag doelman Gabor Babos nog in de weg, maar uit de corner die volgde was de Hongaarse goalie volstrekt kansloos op een ferme kopbal van spit Ruud Boymans ONGEÏNSPIREERD De vroege achterstand kwam N.E.C. niet meer te boven. VW Venlo controleerde de wed strijd en had nauwelijks iets te duchten van de ongeïnspireerde bezoekers, die gedurende het hele duel welgeteld drie kansjes kregen. VW Venlo, zelf ook niet in grootste vorm, ver zuimde om voor rust het karwei te klaren. GEZAPIG Na de thee bleef VW Venlo de bovenliggende partij. Dat resulteerde na een uur spelen in een 2-0 voorsprong. Na goed voorbereidend werk van de rappe Ruben Schaken was aanvaller Ruud Boymans er opnieuw als de kippen bij de voorzet op fraaie wijze achter doelman Babos te knikken. Het uiterst gezapige duel was daar mee definitief beslist en het leverde de VW aanvaller niet veel later een publiekswissel op. VVV VENLO -N.E.C. 2-0 (1-0) Zondag 18 april 2010, De Koel, Venlo Toeschouwers: 7.500 Scheidsrechter: R. Bossen Gele kaarten: - Doelpunten: 9' Boymans 1-0; 61' Boymans 2-0 Opstellingen: VW Venlo: Begois, Timisela, Verdellen (90' De Regt), Paauwe, Nkume, Leemans, Gonzalo Garcia, Van Dessel (37'Auassar), Schaken, Boymans (69'Calabro) Ahahaoui N.E.C.Babos, Burgzorg, Van Eijden, Pothuizen, Nuytinck, Sibum, Davids, Goossens (73'Fejzul- lahu), Sarpong, Vleminckx (46'Ten Voorde), Ntibazonkiza.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2010 | | pagina 18