ciBeste zAjac K-V DE AFTRAP zAjax - WV y-o, dat was niet mis. We behaalden vorig weekend niet alleen onze grootste overwinning dit seizoen maar ook die van alle clubs in de Tredivisie. Te dagen daarna maakten duidelijk dat de competitie nog niet beslist is. Veel mensen die Vljax volgen, dachten enkele maanden geleden nog dat de derde plaats het hoogst haalbare was. "De nummer vier hijgde in onze nek. Tfu staan we na een im posante inhaalslag tweede, Tr is nog steeds kans op de 'dubbel'. Wet is al een tijd duidelijk dat ons team er goed in is, om thuis met grote cijfers te winnen. 'We stevenen af op meer dan zoo doelpunten in één seizoen, een knappe prestatie. Wel jammer dat je met zoveel gemaakte goals niet, of nog niet, bovenaan staat in de competitie. Wet geeft aan hoe hoog het niveau van onze medestrijders is. TC Twente heeft dit sei zoen maar twee wedstrijden verloren, waaronder de wedstrijd die ze hier speelden tegen ons (3-0). Te bekerfinale organiseren bleek de afgelopen weken een ingewikkelde kwestie. Wij wilden vanaf het eerste moment al dat deze bekerfinale een voetbalfeest zou worden. Wet gaat tussen de twee clubs met de mooiste historie van het Vaderlandse voetbal. Weiaas ging het vooral over andere zaken. Tonderdagochtend hebben we een goede bespreking gehad in Tgtterdam en het maatschappelijk belang gaat boven alles. Wet voordeel is dat nu veel meer Wjacieden getuige kunnen zijn van de bekerfinale en dat er veel minder risico is. Zodat het uiteindelijk toch het gewenste voetbalfeest kan worden. Vandaag spelen we onze laatste thuiswedstrijd van de competitie. We ontvangen Weracles ^Almelo. Tfia afloop zijn er nog enkele huldigingen dus ik hoop dat het een lange en gezellige middag wordt. We hebben er dit seizoen voor gezorgd dat de -Aren-yi weer bekend staat als een sfeervolle en onneembare vesting voor iedereen die hier op bezoek komt. Tit is ons stadion en hier zijn wij de baas. Ik wil jullie allemaal hartelijk bedanken voor alle support die jullie hebben gegeven. Samen hebben we ervoor gezorgd dat we zo kunnen afsluiten. Wet proces voor het verlengen van de seizoenkaarten loopt alweer op volle toeren. Ik hoop jullie allemaal terug te zien, bij de bekerfinale en volgend seizoen! Veel plezier bij de wedstrijd van vandaag. Tik van den Toog Algemeen directeur

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2010 | | pagina 4