PROGRAMMA AJAX TV Er valt voor alle Ajacieden ook in de beslissende weken van het seizoen weer heel veel te zien en te genieten op Ajax TV. De hele week besteedt Ajax TV uitgebreid aandacht aan het verleden, heden en de Toekomst van de club. De komende week onder meer aandacht voor de duels van Ajax 1, Jong Ajax en de Ajax-jeugd. Ajax TV telt in de week voor de bekerfinale met verschillende reportages af voor de finale tegen Feyenoord. Maandag 19 april: Samenvatting Ajax - Heracles Almelo en terugblik met de hoofdrolspelers Aandacht voor de kampioensparade, de Ajacied van het Jaar en het Talent van het Jaar Beelden van de uitlooptraining en interview met een Ajacied De Manager: exclusief interview met trainer Martin Jol over de bekerfinale Onthulling nieuwe uitshirt Dinsdag 20 april: Samenvatting Jong Ajax - Jong Feyenoord/Excelsior en terugblik Pieter Huistra Toekomstjournaal: aandacht voor de jeugdteams van Ajax Drie Ajacieden wonnen eerder de beker: interview Urby Emanuelson V\/oensdag 21 april: Road to the final...: hoe bereikte Ajax de bekerfi nale? Toptien van onvergetelijke Ajax-bekergoals Drie Ajacieden wonnen eerder de beker: interview Gabri Donderdag 22 april: Historie: Frank Janssen speelde één wedstrijd in Ajax 1, de bekerfinale van 1980 tussen Ajax en Fey enoord Wedstrijd van Toen: een bekerfinale uit de Ajax- historie Drie Ajacieden wonnen eerder de beker: interview Maarten Stekelenburg Boogschieten: Algemeen directeur Rik van den Boog beantwoordt vragen van fans Vrijdag 23 april: Voorbeschouwing op de bekerfinale Verschillende reportages en interviews in de aanloop naar de bekerfinale Zaterdag 24 en zondag 25 april: Herhaling van de leukste items van afgelopen week op Ajax TV Natuurlijk staat ook het weekend in het teken van de bekerfinale Maandag 26 april: Samenvatting de bekerfinale Feyenoord - Ajax en terugblik van diverse Ajacieden Beelden van de uitlooptraining en interview met een Ajacied De Manager: exclusief interview met trainer Martin Jol Aandacht voor de laatste week in de Eredivisie Dinsdag 27 april: Samenvatting Jong Helmond Sport - Jong Ajax en terugblik Pieter Huistra Toekomstjournaal: aandacht voor de jeugdteams van Ajax Aandacht voor de laatste week in de Eredivisie En verder... Ajax TV kijkt vooruit richting de laatste competitie wedstrijd van het seizoen 2009-2010: NEC - Ajax Nieuwe afleveringen van 'Boogschieten' waarin sup porters hun vraag kunnen stellen aan Rik van den Boog Column van een bekende Ajax-supporter De 10 mooiste goals van een (oud-)Ajacied Reportages vanaf de Toekomst Uitzenddagen en -tijden zijn altijd onder voorbehoud! Natuurlijk valt er de komende week nog veel meer te zien en te beleven op Ajax TV. Kijk op www.ajax.nl voor een compleet uitzendschema van Ajax TV. Hier zie je ook wanneer Ajax TV wordt uitgezonden op Ere divisie Live. De items op het clubkanaal zijn ook terug te zien op www.ajax.nl.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2010 | | pagina 11