'Tïeste cAjacieden, 4 iAI een aantal wedstrijden op rij is ons stadion zo goed als uitverkocht. Steeds vullen we met ruim 50.000 e.Ajacieden het stadion. Evenementen waar zoveel mensen op afkomen zijn zeldzaam in TTgderland. Ik hen er trots op. 'Veel plezier hij de wedstrijd van vandaag. Ejk van den Hoog c.Algemeen directeur W DE AFTRAP Zo, dat was spannend. Wat een wedstrijd, daar in Den fHaag. We won nen uiteindelijk met 1-0 door een afstandsschot van Tohy oAlderweireld in de slotfase. Martin Jol gaf achteraf aan dat het goed was dat de spelers, ondanks dat ze voortdurend uit hun ritme werden gehaald, toch bleven voetballen. Daar ben ik het mee eens. Wet zijn drie belangrijke punten in deze eindfase van de competitie. Enerzijds om de tweede plaats vast te houden en anderzijds om het tot het laatst spannend te houden als het aankomt op de titel. Onze Ei heeft de WEQOTdJTuture Cup gewonnen. De eerste editie van dit toernooi voor E-elftallen van over de hele wereld vond afgelopen paasweekend plaats op ons Sportcomplex de Toekomst. Zaterdag en zon dag werd gestreden voor de finalewedstrijden op maandag. Liverpool, TC Eayern München, TC Earcelona, TC Dallas, WC Milan, China V-17, ESC Wnderlecht en Wjax waren van de partij en onze E-junioren wisten op attractieve wijze te winnen. We hehben alle wedstrijden gewonnen en de nul gehouden. In de spannende finale versloegen we China V-17, een mooie prestatie. Davy TJaassen werd gekozen tot beste speler van het toernooi. Vit handen van Martin Jol, die samen met Luis Suarez de prijsuitreiking van het toernooi deed, kreeg hij de trofee uitgereikt. Een prijs om trots op te zijn te midden van zoveel talent. Tjaast alle goede prestaties was het ook gewoon gezellig op de Toekomst. Eerste-elftalspelers, trainers, oud-Wjacieden, fans en vele anderen Op ons jeugdcomplex gebeurt veel meer. Zoals jullie op onze website hebben kunnen lezen verandert er een aantal zaken in de organisatie van onze jeugdopleiding. Tfiet alleen op het personele vlak, maar ook het aantal uren en de manier van invulling van de trainingen wordt uitgebreid. We gaan de arbeidsintensiteit verhogen. Want wat bij voorbeeld Sven 'Kramer en Lionel Messi kunnen, namelijk al op hun 22ste op hun top zitten, dat is een voorbeeld voor onze grote voetbaltalenten. En het is aan de technische en begeleidende staf van onze opleiding om daar de aanzet toe te geven. Ik blijf herhalen: de jeugdopleiding is goed, maar kan nog veel beter. We strijden met ons eerste elftal nog op twee terreinen. Op 25 april spelen we de finale van het VyNfVE Eeker- toemooi. In totaal hebben we deze mooie prijs nu 17 maal behaald. Ik zeg: hoogste tijd voor de 18de keer. Op ons competitieprogramma staan nog vier wedstrijden. Vandaag komt V'W-Ten10 bij ons op bezoek. Over twee weken, op zondag 18 april ontvangen we TIeracles Wlmelo. Dat is de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen. waren aanwezig.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2010 | | pagina 4