Brouwers Mijn schoonzoon? Dat wordt niets../ Gebouwen presteren beter met Imtech accountants adviseurs "ffsf"" www.buildings.imtech.nl Het zal je gebeuren: na jaren hard ploeteren laat de gedroomde opvolging u in de steek. Gelukkig hoeft dat géén reden te zijn om nog een paar jaar door te buffelen. De accountants en adviseurs van Brouwers zijn precies de mensen die u in dat geval kunnen laten excelleren in het staartje van uw ondernemerschap. De intensieve begeleiding tijdens opvolgingstrajecten bestaat bijvoorbeeld uit prognoses, management- overeenkomsten, verkoopcontracten, zelfs het zoeken en selecteren van kandidaten. Brouwers doet dus véél meer dan alleen aangiftes, jaarrekeningen en salarisadministraties. Ook voor ondernemers die aan iets nieuws toe zijn is Brouwers bijzonder breed. En altijd to the point. Bel maar eens... T 038 851 52 00 F 038 851 53 00 E info@brouwers.nl W www.brouwers.nl FUNCTIONEEL DUURZAAM COMFORTABEL Imtech Building Services is een technisch dienst verlener die de complete keten van dienstverlening beheerst. Van consultancy en ontwerp tot en met realisatie en beheer en onderhoud. Techniek levert een belangrijke bijdrage aan een gezonde werk en leefomgeving en zorgt ervoor dat mensen zich prettiger voelen in een gebouw. Dat leert beter, dat geneest beter, dat werkt beter. Dat is wat wij be doelen met een gebouw dat beter presteert: het is functioneler, comfortabeler, veiliger en duurzamer. Wij de techniek, u het resultaat, samen succesvol. Imtech Building Services, Postbus 401, 7550 AK Hengelo, Tel. 074 750 14 10 naa

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2010 | | pagina 30