PROGRAMMA AJAX TV Er valt voor alle Ajacieden ook de komende weken weer heel veel te zien en te genieten op Ajax TV. De hele week besteedt Ajax TV uitgebreid aandacht aan het verleden, heden en de Toekomst van de club. De komende week onder meer dagelijks aandacht voor de naderende 110de verjaardag van Ajax en de talenten van de Toekomst. Maandag 15 maart Samenvatting Ajax - PSV en reacties van de hoofd rolspelers Beelden van de uitlooptraining en terugblik met een Ajacied Exclusief interview met Martin Jol over actuele Ajax-zaken •Ajax TV (en Ajax.nl) tellen af naar 18 maart, de 110de verjaardag van Ajax. Onder meer: prominen ten feliciteren Ajax en column en favoriet Ajax-elftal van een Ajax-watcher Dinsdag 16 maart Samenvatting Jong Ajax - Jong ADO Den Haag en terugblik van coach Pieter Huistra Toekomst Journaal: samenvattingen jeugdduels •Ajax TV (en Ajax.nl) tellen af naar 18 maart, de 11 Ode verjaardag van Ajax. Onder meer: de mooi ste Ajax-goals aller tijden. Prominenten feliciteren Ajax en column en favoriet Ajax-elftal van een Ajax- watcher Exclusief interview met Ajax-icoon Jari Litmanen Woensdag 17 maart Special Dennis Bergkamp Wim Jonk deel l Ajax TV (en Ajax.nl) tellen af naar 18 maart, de 110de verjaardag van Ajax. Onder meer: de mooi ste Ajax-goals aller tijden. Prominenten feliciteren Ajax en column en favoriet Ajax-elftal van een Ajax- watcher Donderdag 18 maart Ajax 110! Favoriet Ajax-elftal aller tijden van Rik van den Boog Special Dennis Bergkamp Wim Jonk deel 2 Verder onder meer: de mooiste Ajax-goals aller tij den. Prominenten feliciteren Ajax en column van een Ajax-watcher Vrijdag 19 maart Voorbeschouwing op RKC - Ajax Historie RKC - Ajax Ajax - RKC, eerder dit seizoen Samenvatting Jong Feyenoord/Excelsior - Jong Ajax en reacties van de hoofdrolspelers zaterdag 20 en zondag 21 maart Herhaling van de leukste items van afgelopen week Maandag 22 maart Samenvatting RKC - Ajax en reacties van de hoofd rolspelers Beelden van de uitlooptraining en terugblik met een Ajacied Exclusief interview met Martin Jol over actuele Ajax- zaken Dinsdag 23 maart Samenvatting Jong PSV - Jong Ajax en reacties van de hoofdrolspelers Toekomst Journaal: samenvattingen jeugdduels woensdag 24 maart Ajax werkt toe naar de bekerwedstrijd tegen Go Ahead Eagles (voorbeschouwing) En verder... Samenvatting Go Ahead Eagles - Ajax (KNVB Be ker) en alle overige Ajax-duels Nieuwe afleveringen van 'Boogschieten' waarin sup porters hun vraag kunnen stellen aan Rik van den Boog Column van een bekende Ajax-supporter De 10 mooiste goals van een (oud-)Ajacied Reportages vanaf de Toekomst Uitzenddagen en -tijden zijn altijd onder voorbehoud! Natuurlijk valt er de komende week nog veel meer te zien en te beleven op Ajax TV. Kijk op www.ajax.nl voor een compleet uitzendschema van Ajax TV. Hier zie je ook wanneer Ajax TV wordt uitgezonden op Ere divisie Live. De items op het clubkanaal zijn ook terug te zien op www.ajax.nl

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2010 | | pagina 11