Valerenga IF in de Noorse competitie. Bij die club speelde hij 70 wedstrijden waarin hij 7 keer doel trof. Grindheim begon zijn carrière bij FK Flaugesund. In diezelfde stad is Grindheim geboren en getogen. Daar speelde hij in vijf seizoe nen 98 wedstrijden en maakte hij 20 doelpunten. In het begin bij sc Fleerenveen had hij wat aanpassingsproblemen maar onder tussen is hij niet meerweg te denken uit de basiself van sc Fleerenveen. H ij is één van de vele nationaliteiten die op het middenveld bij sc Fleerenveen de dienst uit maken. Vorig seizoen ging het hosanna bij de Friezen en dus ook bij Grind heim. Met het winnen van de KNVB-beker is de Noors international uitermate content. Dit seizoen is alles totaal anders. Een wereld van verschil. In plaats van naar boven kijken is het dit seizoen vooral angstig naar beneden kijken en hopen dat de onderste ploegen niet dichterbij komen. "Bij Fleerenveen zijn we niet ge wend naar beneden te kijken," sprak Grindheim op de clubsite van de Friezen. Ondanks het matige seizoen tot dusver heeft Grindheim nog alle vertrouwen in een goede afloop. "Ik heb er vertrouwen in dat het goed komt. Deze groep barst van de kwaliteit en vrijwel iedereen is fit. Met deze groep kunnen we ons abso luut plaatsen voor de play-offs. Om de play-offs te halen moet er minimaal op de negende plaats geëindigd worden. Een overbrugging van zo'n vijf punten. Alles is uiteraard mogelijk, maar lastig zal het zeker worden. "Voor de winterstop speelden we vaak best goed, maar kregen we toch het dek sel op de neus. Fiet is moeilijk om zo'n patroon te doorbreken. Flope- lijk slagen we er nu wel in om het op de beslissende momenten af te maken. We hebben een goede serie nodig, zodat we niet meer naar onderen hoeven te kijken," sprak de Noors international op het digitale huis van de Friezen. Gerard Kerkstra Wetenswaardigheden rugnummer 17 geboren 17 juli 1983 Flaugesund, Noorwegen positie middenvelder doelpunten 0

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2010 | | pagina 9