hzzmöttcs FEANATICS de jeugd Ben je tussen de 13 en 17 jaar oud en ben je een echte sc Heerenveen- fan? Dan is de Feanaties echt iets voor jou! Deze stoere fanclub voor de jeugdige sc Heerenveen-fans heeft inmiddels al meer dan 1.200 leden en organiseert superleuke activiteiten voor haar leden! Wat houdt het Feanatics-lidmaatschap in? Als Feanatics-lid kun je natuurlijk van veel voordelen profiteren en je kunt aan leuke activiteiten meedoen. Inhoud Feanatics-lidmaatschap: Je eigen Feanatics-clubkaart (bewijs van lidmaatschap) Gratis bezoeken van Jong Heerenveen/Emmen-wedstrijden De Feanatics-clubkaart geeft jou 10% korting op alle artikelen uit onze Feansjop (aanbiedingen uitgezonderd) Deelname aan activiteiten die voor en door de Feanatics worden georganiseerd Drie maal per jaar ontvang je het Feanatics-magazine Tenminste eenmaal per maand ontvang je een digitale nieuwsbrief met alle nieuwsfeiten over sc Heerenveen Héél belangrijk nieuws ontvang je direct per SMS gratis op je mobieltje Omdat wij je natuurlijk graag willen feliciteren met je verjaardag ontvang je een l euke verjaardagskaart Elk jaar ontvang je een nieuwe elftalkaart van de eerste selectie Als je anderen lid maakt van de Feanatics ontvang je daarvoor een bedankje Gratis bezoeker van Jong Heerenveen/Emmen-wedstrijden Op vertoon van de Feanatics-clubkaart heb je het recht om samen met je ouders/begeleiders gratis de competitiewedstrijden van Jong Heerenveen/Emmen op Skoatterwald te bezoeken. Voor de wedstrijden die in het Abe Lenstra stadion worden gespeeld, ontvang je een persoonlijke uitnodiging. Deelname aan activiteiten die voor de Feanatics worden georganiseerd Als Feanatics-lid kun je aan verschillende leuke activiteiten meedoen. Minimaal twee keer per seizoen bezoeken de Feanatics een uitwedstrijd. Verder kun je je als Feanatics-lid opgeven voor verschillende ac tiviteiten bij de thuiswedstrijden van de eerste selectie. Je kunt bijvoorbeeld als vlagdrager op de midden stip staan, als Feanatics-reporter op de perstribune zitten of als rustactiviteit-deelnemer een hoge score proberen te behalen in een vol Abe Lenstra stadion! Drie maal per jaar ontvang je het Feanatics-magazine In het Feanatics-magazine staat altijd een interview met een speler of trainer. Verder staan er activiteitenverslagen en prijsvragen in. in elk Feanatics-Maga- zine staat ook nog één clubartikel als speciale aanbieding waarop je, op vertoon van de Feanatics-clubkaart, in de Feansjop extra korting krijgt. Wat kost het Feanatics-lidmaatschap? Het Feanatics-lidmaatschap kost 15,- per seizoen (1 juli tot en met 30 juni). Wil je lid worden van de Feanatics? Surf dan snel naar onze website: www.feanatics.nl S upprS upporter sc Ifeerenueen

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2010 | | pagina 33