voet ba experience een uniek themapark Dé bal van Marco van Basten... Je sprintsnelheid tes ten tegen Arjan Robben...Met vrienden je favoriete voetballied zingen of modetrends en voetbalbenen spotten in de Ladies Lounge. Voetbal Experience is de nieuwe thema-attractie over voetbal. De bezoeker beleeft, ziet, voelt en ruikt voetbal in al haar facetten. Uniek in Nederland. Voetbal Experience wordt de ontmoetingsplaats voor alle generaties. De nieuwe publiekstrekker in Zeeland huisvest op Zep Middelburg. Voetballiefhebbers zullen het geweldig vinden. Alles staat in het teken van voet bal. Maar ook niet-voetballiefhebbers en zelfs vrouwen komen aan hun trekken. Wereldvoetbal In de Oranje Hall of Fame zie je alles over alle spelers uit het Nederlands Elftal. 'The Thrill' neemt de bezoe ker mee naar het EK-toernooi van '88. Hét hoogtepunt uit de Nederlandse voetbalgeschiedenis waar de kijker nog steeds kippenvel krijgt bij het zien van deze wed- strijdbeelden. Na 'De Schatkamer', waar alle topstukken uit dat EK te vinden zijn, komt het interactieve deel van Voetbal Experience aan bod. Beleven Je speelt voetbal, beleeft, voelt en ruikt het. In de 'Skills Zone' test je je voetbalkwaliteiten enspeelt er de nieuw ste voetbalgames, maar vergeet ook niet de typische voetbalgeuren te ruiken in de catacomben. En: hoe breng jij het er vanaf als commentator? Je ervaart het in de commentatorstudio. Ladies Lounge Ook de dames scoren in Voetbal Experience. In de La- dies Lounge zie je voetbaltrends en gluur je in een peep show naar voetbalbenen en zie je voetbal met een knip oog... Als afsluiting loop je door de Galerij der Grooten. Wie zijn jouw favorieten? Sterspeler Voetbal Experience opent 17 december a.s.. Vanaf 18 december dagelijks geopend. Kijk voor meer informatie op www.voetbalexperience.nl II 25 MACBHEDB-AJM

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2010 | | pagina 25