Voorwoord 3 Voorwoord 4 Woorden van de trainer 5 Fanservice 7 Nieuwstelex Interview Lasse Nilsson 9 Statistieken 11 Nieuwstelex 12 Gast in GelreDome 16 De Eredivisie 19 De foto's van... FC Twente-Vitesse 21 Interview Paul Verhaegh 23 Nieuwstelex 25 Supportersvereniging Vitesse 26 Halve seizoenkaartenactie 27 Vitesse Vuurwerk 28 Supportersinterview 30 Selecties en arbitrage adfomedia official media partner SAMEN WINNEN Er zijn van die wedstrijden die tot in de lengte van dagen in het geheugen gegrift blijven. In de laatste jaren heeft de supporter van Vitesse twee van dergelijke wed strijden kunnen toevoegen. Beide keren was Ajax de tegenstander. Op 24 december 2006, enkele uren voor de avondmis, huppelde toenmalig trainer Aad de Mos als een dartelveulen en vol euforie over de krijtlijn. Met de armen in de lucht en collega Henk ten Cate voorbijsnellend, rende hij richting Fred Benson die Vitesse zojuist met een geweldige volley op voorsprong zette. Vitesse won die middag met 4-2. Wie weet het zich niet meer te herinneren? Het kan evenwel geblokkeerd zijn door de spectaculaire wedstrijd die Vitesse vo rig seizoen tegen de Amsterdammers speelde. Begin februari van dit jaar werd de 29-voudig kampioen van Nederland met 4-1 weggespeeld en maakten de nieuwe lingen Lasse Nilsson en Dalibor Stevanovic belangrijke doelpunten voor hun ploeg. Op inzet en beleving, maar zeker ook met goed voetbal was de ploeg van Theo Bos die middag veel sterker dan Ajax. Het uitzinnige publiek in GelreDome stond vanaf de eerste minuut op de banken en ging thuis pas voor het eerst weer zitten. Met deze twee memorabele wedstrijden in het achterhoofd kijken we heel kort vooruit naar de wedstrijd die vanmiddag om half één van start gaat. Natuurlijk mist Vitesse enkele basisspelers en natuurlijk is de meest trefzekere ploeg van de Eredivisie de tegenstander. Maar was dat vorig seizoen ook niet zo? Zoals Lasse Nilsson op pagina 4 van Vitesse Vandaag zegt: Ajax heeft dan wel meer kwaliteit, maar dat wil niet zeggen dat de beste ploeg ook altijd wint.' Plezierige wedstrijd! Vitesse Adfomedia B.V. Adfomedia, Duiven Adfomedia, Duiven Afdeling Communicatie Vitesse Paul Meima, Kevin Hagens Pies United (www.picsunited.com) Vitesse Adfomedia, official mediapartner Vitesse Dave Fitsch, 06 - 27 00 03 75, dave@vitesseadfomedia.nl menzfs tmm VITESSE AFC AJAX

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2009 | | pagina 3