129 1/1/e zijn nu bijna vier maanden onderweg. Heb je al veel wedstrijden moeten missen "Nee, het valt nog heel erg mee. Van alle thuiswed strijden heb ik er nog maar één moeten missen. De komende weken gaan we op oefening naar Duitsland, dus dan zal ik nog wat wedstrijden moeten laten schieten. Dat wist ik van te voren, maar gelukkig word ik door mijn broer en mijn vader altijd goed op de hoogte gehouden!" Je werkt nu als kok in het leger. Hoe bevalt dat tot dusver? "Ja, prima dit is echt mijn ding. Hiervoor heb ik de koksopleiding gedaan en gewerkt bij Hotel Avergoor. Op een gegeven moment wilde ik een nieuwe uit daging. Een grotere uitdaging dan deze is er voor mij niet." Leeft het voetbal op de Kazerne "In het begin heb ik daar niet zo veel van gemerkt. Tot dat ik met mijn Vitesse-shirt naar het werk ging. Toen bleken er toch wat voetbalfans tussen te zitten. Je be grijpt natuurlijk dat ik mijn Vitesse-shirt nu overal mee naartoe neem. Sterker nog, die gaat altijd als eerste in de tas!" Ruim elf jaar geleden was Vitesse-Ajax jouw eerste wedstrijd. Wat kan jij je daar nog van herinneren? "Als ik het goed heb, was dat de eerste Vitesse-Ajax in GelreDome. Ik had een kaartje gekregen van een klasgenoot. We wonnen met 2-0 door doelpunten van Machlas en Jochemsen. Een mooier debuut kon ik mij niet wensen!" Zou je kunnen afsluiten met je mooiste Vitesse-moment? "ledereen heeft het altijd over de mooie Europese ja ren van Vitesse. Het laatste kippenvelmoment dat ik mij kan herinneren is gelukkig minder lang geleden. Ik denk namelijk nog vaak terug aan de thuiswedstrijd tegen Heerenveen (uitslag 1 -0, red.) van vorig seizoen. De ontlading na de late goal van Nicky Hofs was fan tastisch. Ondanks dat het nu wat minder gaat, zie je dan dat de kick nog steeds aanwezig is!" VITESSE AFC AJAX

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2009 | | pagina 29