vm,;? 8< SUPPORTERSVERENIGING VITESSE ,2 I 10 21 Xo 7685 57 Op woensdagmiddag 2 december om 14.00 uur brengt de Sint samen met zijn pieten een bezoek aan Vitesse. Jij bent uitgenodigd door de Sint om een pietencursus te komen volgen! Samen met de zwarte pieten, Piet Velthuizen en Nicky Hofs kun je allerlei pietenoefeningen doen en uiteindelijk jouw Pietendiploma behalen. Om alvast in de Sinterklaas stemming te komen, kun je tot en met 1 december jouw schoen komen zetten in de Fanzone bij GelreDome. Lever de kleurplaat samen met jouw schoen in en wie weet win jij een fotoshoot met jouw favoriete speler! Als jij jouw schoen bij Vitesse afgeeft, zorg dan dat je er 2 december bij bent. Tijdens de Sinterklaasviering wordt de winnaar van de kleurplatenwedstrijd bekend gemaakt en kun je jouw (gevulde) schoen weer ophalen! Op vrijdag 18 december organiseert de activiteitencom missie van de supportersvereniging weer de traditioneel oergezellige Kerstbingo. In een ongetwijfeld vol suppor tershome Monnikenhuize wordt gespeeld om prachtige prijzen. Het Flome is open om 19:30 uur en de Kerstbingo start om 20:00 uur. Er worden tien ronden en een superronde gespeeld. Een rondeboekje kost 12,50 en een kaart voor de superronde met spectaculaire prijzen (wat te denken van een reis!) 2,50. Vitesse selectiespelers Lasse Nils- son en Calvin Jong-A-Pin zullen aanwezig zijn, meespelen en o.a. ook de Bingomachine be dienen. Lid van de SV of niet, U bent van harte welkom in ons supportershome Monnikenhuize, Wees er op tijd bij, want... SAMEN WINNEN

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2009 | | pagina 25