Teste cAjac W DE AFTRAP JLoewel we al een tijdje bezig zijn, hebben we nog een interessante en lange route te gaan. 'Hen ipaar dagen voor de winterstop spelen we de TfN^VT bekerwedstrijd tegen WTIC en willen we ons graag plaatsen voor de volgende ronde van het Turopa Leaguetoernooi. LMinstens zo belangrijk is dat we de eerste competitiehelft van de Tredivisie met een goed gevoel afsluiten, bit laatste betekent dat we dicht in de buurt van de eerste plek willen blijven om de mogelijkheid te creëren om in de tweede seizoenshelft ons doel te bereiken. be eerste seizoenshelft begint vorm te krijgen. Inmiddels 21 wedstrijden ge speeld, een reeks met zware wedstrijden. 'We speelden tegen <AZjn z.Alkmaar ontvingen binamo Zagreb en reisden af naar Troatië voor de return. Ook kwam Teyenoord in de (Amsterdam A ren A en speelden we uit tegen TC Twente. Qelukkig bijna al deze duels met winst afgesloten. Ticlaas lukte dat in Tnschede niet. LNIaar als we de balans opmaken van de afgelopen maan den ben ik positief. Tr is een stijgende lijn en dat is voor de club belangrijk. bat doel is en blijft de landstitel. Tormeel zeggen we dat we zo lang mogelijk mee willen strijden om de titel. Want we zijn niet de enige club die kampioen kan en wil worden, be concurrentie is hevig, kijk maar naar de ranglijst. Ik stoor me aan de berichtgeving waarin de suggestie wordt gewekt dat we geen kampioen willen worden. Tervelend om te lezen, voor alle Ajacieden. bet zoals in de media werd beweerd dat ik een bonus zou verdienen aan transfers. Onzin. Tandaag ontvangen we sc Tfcerenveen. ba de afgelopen interlandperiode is ons elftal weer compleet. Maar liefst 14 spelers van de A-selectie zijn weg geweest door interlandverplichtingen, baar ben ik trots op. Ten aantal van hen kwam met een zeer goed gevoel terug naar cAjax. Zo wist Tyong Tnoh zich met Tameroen te plaatsen voor het CWTC LMiralem Sulejmani maakt met Jong Servië indruk met zijn hattrick. Siem de Jong maakte de openingstref fer bij Jong Oranje. Allemaal prestaties waar we blij mee zijn. Op het moment dat ik dit schrijf is nog niet bekend of het bruguay van Luis Suarez en Truno Silva aan het WTfmee gaat doen, maar door de eerste wedstrijd te winnen hebben ze zichzelf in elk geval een uitstekende uitgangspositie verschaft. Tiet is goed om te zien dat jullie vandaag allemaal weer naar het stadion zijn gekomen. Qedurende die mooie en uitdagende weg die ik hierboven beschrijf, heeft het elftal jullie steun hard nodig. Ik weet dat het de laatste tijd niet altijd even makkelijk is om bij het stadion te komen. Wij vinden dit vervelend en doen er, voor zover het binnen onze mogelijkheden ligt, alles aan om het zo soepel mogelijk te laten verlopen. Tedenk goed voor jezelf wat voor jou de beste manier is om op tijd op je plek te zitten. Ten half uurtje eerder komen is een goede tip en het openbaar vervoer kan een uitkomst bieden. Samen met de cAmsterdam Aren<A proberen wij de wegwerkzaamheden zo min mogelijk van invloed te laten zijn op de bereikbaarheid van het stadion. Toor nu wens ik jullie een mooie wedstrijd Tik van den Toog Algemeen directeur

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2009 | | pagina 4