Voorwoord ar CORRESPONDENTIE-ADRES: FC Twente BV Collosseum 65, 7521 PP Enschede Tel.: 053-852 55 25, Fax: 053-852 55 11 VRIENDENKRING: Vriendenkring FC Twente '65 Postbus 325, 7500 AH Enschede Tel.: 053 - 477 25 26 Uitgever www.zpress.nl Postbus 1015, 3300 BA Dordrecht Tel.: 078-6397070, Fax: 078-6397071 Acquisitie: Michael van Bijnen, Leon van der Sluijs Stefan van Kooten, Tom Snoek Financiële administratie: Z-Press sport media BV Postbus 1015, 3300 BA Dordrecht Redactie: Robert Berenschot, Jasper van de Bult, Tim Harberink, Mariska Kooijman, Marco Munnink, Martin Peters, Richard Peters Fotografie: Bas Everhard, Frank Hillen, Theo Temmink, Kees Tetteroo Met dank aan de archieven van Martin Peters en Ab Wij ma Opmaak en Lithografie: Weijmans Media Groep Bettina van de Ven Druk: Wegener huis-aan-huiskranten BV Suggesties voor Twente Thuis kunt u mailen naar media@fctwente.nl De redactionele inhoud van Twente Thuis valt onder de verantwoordelijkheid van de directie van FC Twente. Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of vermenigvuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. FC Twente-Ajax In De Grolsch Veste speelt FC Twente vanmiddag de competitiewedstrijd tegen Ajax. De Amsterdammers, die donder dag net als de Tukkers in Europa actief waren, wisten in de laatste speelronde op overtuigende wijze een 5-1 zege te beha len op Feyenoord. Het team van trainer Martin Jol kan terugkijken op een goede reeks wedstrijden en komt ongetwijfeld naar Enschede met als doelstelling de positie op de ranglijst te verbeteren. FC Twente kan eveneens terugkijken op een sterke serie wedstrijden in de Eredivisie. In Kerkrade zegevierde FC Twente vorige week met 2-1 en dat betekende voor de ploeg van Trainer/Coach Steve McClaren de zevende opeenvolgende zege in de Ere divisie. Daarmee zijn de Tukkers nog altijd ongeslagen en deze status wil het team na tuurlijk ook na deze speelronde behouden. In deze editie leest u een interview met FC Twente-speler Ronnie Stam. Verder sprak Twente Thuis met Ajacied Jan Vertonghen. De Belgische verdediger merkt dat Ajax dit seizoen progressie heeft gemaakt en hij wil met zijn ploeg dit jaar prijzen pakken. Wij wensen u een plezierige voetbalmiddag in De Grolsch Veste. De redactie \y Arke Auto- en Leasepartner Stersponsoren Zwanenberg Subsponsoren winkelhart Partners in Business M-ITTIiriil SWITCH ICTpoftiSlor***' Suppliers PIET ZCOMERS TriMM Twente Thuis - FC Twente - Ajax 3

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2009 | | pagina 3