FCT Collection in de FC Twente Fanshop In de Fanshop van FC Twente bij De Grolsch Veste is een heel eigentijdse kledinglijn verkrijgbaar: de FCT Col lection. In een gelimiteerde oplage is de collectie verkrijgbaar. De artikelen uit de FCT Collection onderscheiden zich van het bestaande assortiment door de bijzondere streetwear- uitstraling. FC Twente Radio: Altijd Live! Het radiostation van FC Twente is ook dit jaar weer aanwezig bij iedere wedstrijd van FC Twente. Voor de wedstrijden is een uitgebreide voorbe schouwing te horen met interviews, nieuws en natuurlijk goede muziek. Tijdens de wedstrijd is de gehele wed strijd te volgen via het live verslag en na de wedstrijd hoor je interviews en wordt je op de hoogte gebracht van de andere wedstrijden die gespeeld zijn. Als je niet in De Grolsch Veste kunt zijn, is FC Twente Radio de ideale manier om elke wedstrijd live te beleven. FC Twente Radio is via www.fctwente.nl te beluisteren. Faciliteiten FC Twente Meetings Events Supporters van FC Twente kunnen vanaf nu via de Online Fanshop op FC Twente.nl consumptiemunten bestellen die te gebruiken zijn op de omloop van de tweede ring van De Grolsch Veste. De betaling verloopt via i-deal en de munten worden toege zonden. Met ingang van de wedstrijd FC Twente-Vitesse kunnen supporters op de omloop gebruik maken van vier extra muntenautomaten. Snackwagen Daarnaast is er sinds vandaag bij thuiswedstrijden ook de mogelijk heid om op het voorplein voor De Grolsch Veste, aan spoor zij de, snacks te kopen in de snackwagen van Mee tings Events. Twente Thuis - FC Twente - Ajax 21

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2009 | | pagina 21