Kaartverkoop eerstkomende thuis wedstr ij den Bij de SSU van De Grolsch Veste en Online Ticketing via FC Twente, nl is de kaartverkoop gestart voor de thuiswed strijden tegen Vitesse (zaterdag 21 november, 20.45 uur) en Fenerbahge (woensdag 2 december, 19.00 uur). Op vertoon van een (S)CC kunnen er voor de wedstrijd tegen Vitesse twee toegangskaarten worden gekocht. De prijzen variëren van 21,50 tot 35,-. FC Twente-Fenerbahge SCC-houders van FC Twente hebben tot en met zondag 8 november de gelegenheid om een toegangskaart te kopen voor de wedstrijd FC Twente-Fenerbahge. De verkoop voor Clubcardhouders start maandag 9 november. Op vertoon van een CC kan er dan een toegangskaart worden gekocht. De prijzen variëren van 30,- tot 40,-. G-voetbalevenement start bij Rigtersbleek Het eerste G-voetbalevenement van FC Twente wordt zaterdag 14 novem ber gehouden op het complex van v.v. Rigtersbleek in Enschede. FC Twente heeft onlangs bekend gemaakt het G-voetbal in de regio te ondersteunen met een halfjaarlijks voetbalevene ment. "Rigtersbleek is ruim twintig jaar geleden als eerste vereniging uit de regio begonnen met een G-team", zegt Cees Lok, Technisch Manager van FC Twente. "Mede daarom vinden wij dit de meest geschikte vereniging om de eerste editie van het G-voetbal evenement te houden." FC Twente Trippple: 3x een thuis wedstr ij d Ook in het seizoen 2009/2010 biedt FC Twente weer het Trippple-pakket aan. Dit unieke concept, waarbij u zelf een pakket van thuiswedstrijden kunt samenstel len is voor iedereen die wil proeven van de geweldige sfeer in De Grolsch Veste en wil genieten van attractief en aanvallend voetbal. Daarnaast is de Trippple ideaal voor business clubs, personeelsverenigingen of als cadeau. Kijk voor meer informatie op FC Twente.nl. Twente Thuis - FC Twente - Ajax 19

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2009 | | pagina 19