W.llVE eredivisie vrouwen eredt visie FC Twente loot Helmond Sport De loting- voor de achtste finale van de KNVB-beker is donderdagavond ver richt. Hierbij werd FC Twente gekoppeld aan Helmond Sport. De Brabanders staan zesde in de Jupiler League en versloegen in de vorige rondes FC Omniworld (1-3 n.v.) en AS WH (5-0). De wedstrijd wordt gespeeld op woensdag 23 december, 20.00 uur. Kaartverkoopinformatie volgt binnenkort via FC Twente.nl. Programma Jong FC Twente Het beloftenteam van FC Twente speelt op maandag 9 november een uitwedstrijd tegen Jong FC Groningen. Het duel begint om 18.30 uur. De eerstvol gende thuiswedstrijd van Jong FC Twente wordt gespeeld op maandag 23 november. Dan is Jong Sparta Rotterdam de tegenstander. Het duel op het Trainingscentrum in Hengelo begint om 18.30 uur. Programma FC Twente Vrouwen Het vrouwenteam van FC Twente speelt donderdag 12 november de uit wedstrijd tegen sc Heerenveen. Het duel begint om 19.30 uur. Donderdag 26 november speelt FC Twente Vrou wen een uitwedstrijd tegen ADO Den Haag. Donderdag 3 december speelt FC Twente Vrouwen de eerstvolgende thuiswedstrijd. Aanvang: 19.30 uur. FC Twente TV op Eredivisie Live Vrijdag is, net als iedere week op Eredivisie Live FC Twente TV te zien. In het nieuwe programma van FC Twente staat de club centraal en zal iedere week een uitgebreid magazine worden aangeboden. De uitzending begint vrijdag om 18.15 uur en wordt dit weekend enkele malen herhaald. Voor het bekijken van dit programma is het noodzakelijk dat je geabonneerd bent op Eredivisie Live. Meer informatie over Eredivisie Live is te vinden op www.eredivisielive.nl. Twente Thuis - FC Twente - Ajax 13

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2009 | | pagina 13