J.5 f§h FEYENOORD Hij moet nog twintig jaar worden, Leroy Fer. Toch speelde hij al meer dan vijftig Ere divisieduels voor Feyenoord. En ondanks zijn jonge leeftijd is hij een steunpilaar op het middenveld van de Rotterdamse club. Maar niet alleen in deze linie kan hij uit de voeten. Toen trainer Been vanwege bles sures geen rechtsback meer over had voor de uitwedstrijd tegen Sparta, posteerde hij de tiener Fer op die positie. Ook die taak voerde hij naar behoren uit. Een talent met een hoofdletter t. SELECTIE W' 2 Aleksandar Ignjatovic 3 Kevin Hofland 4 André Bahia 5 Tim de Cler 6 Karim El Ahmadi 7 Denny Landzaat 8 Giovanni Van Bronckhorst 9 Roy Makaay 10 Luigi Bruins 11 Jon Dahl Tomasson 14 Leroy Fer 15 Stefan Babovic 16 Darley Ramon Torres 17 Erwin Mulder 18 Rob van Dijk 20 Ron Vlaar 21 Dani Fernandez Artola 22 Andwelé Slory 23 Sekou Cissé 25 Georginio Wijnaldum 27 Keivin Leerdam 33 Jonathan De Guzman 37 Diego Biseswar bt/IRO Roa Vlaar is weer topfit en dan is'ae robuuste Noord-Hollan der een belangrijke schakel voor dit Feyenoord van trai- ner Mario Been. De. geboren e nsBroêpFspeelde achten- "'jaar bij AZ, wSaivoor hij in '2005'zijn debuut maakte in het .eprste team. Maar iets meer'dan een halfjaar na dat debuut was hij alweer weg uit Alkmaar en koos hij voor Feyenoord. Vanwege blessu- :"rés zijn de afgel6pen.jeizoé:„ nen niet gelopen hoe hij het zich had voorgesteld. Maar nu is hij terug en getuige de onwaarschijnlijke goal vanaf eigen helft in de bekerwed strijd tegen Harkemase Boys zullen we nog veel gaan horen van deze tweevoudig interna tional.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2009 | | pagina 34