wie zijn dit? wrmr JEUGDSPELER AAN HET WOORD: Geraldo Antonio Mm-.- Maak kans op een item van Herry Berry, gesigneerd door een AZ-speler! Herry en Berry hebben een uitdaging voor je. Ze hebben drie foto's van AZ- spelers verknipt en er vervolgens weer één gezicht van gemaakt? Weet jij welke drie spelers je hier ziet? Geef ons het goede antwoord en maak kans op een leuk item van Herry Berry, gesigneerd door een AZ-speler. Ga naar de website van AZ en stuur een berichtje door de brievenbus van Herry Berry aan te klikken. Vermeld hierin duidelijk het antwoord. Bijvoorbeeld David Mendes da Silva (1), Stijn Schaars (2) en Ragnar Klavan (3). Vermeld ook duidelijk je eigen naam, lidnummer en kledingmaat en wie weet ben jij dan de gelukkige winnaar! AZ Speelt 27 Favoriete speler buitenland: Ryan Babel van Liverpoool. Favoriete club buitenland: Arsenal. Mooiste voetbalshirt: Het Europese uitshirt van AZ, omdat hij er écht goed uitziet. Mooiste voetbalstadion: Het Emirates Stadion van Arsenal. Het is mijn droomdub. Welke poster hangt of hing op je kamer? Geen. Wie bewonder je buiten het voetbal om? Mijn broers, omdat ze me altijd goede dingen adviseren. Ze zijn alles dat ik heb. Favoriete tv-programma: Buitenlands voetbal. Ik kijk daar vaak naar om er zelf dingen van te leren. Favoriete muziek: Hiphop, omdat het goede muziek is en het me inspireert. Favoriete film: Ik heb geen favoriet. Favoriete internetsites: AZ.nl en AZJeugd.nl. Hobby's: Voetballen. Uitgaan: Ik ga wel eens naar de Hollywood Music Hall. Favoriete vakantiebestemming: Portugal, omdat het een mooi land is. Favoriete eten: Funchi. Favoriete drank: Fanta. Doelpunt of assist: Doelpunt. Paal of lat: In de goal. Gras of kunstgras: Gras. Droom: Ik wil het eerste van AZ bereiken. Alleen de prijswinnaar krijgt bericht. Timo Kap gaf het juiste antwoord op de vraag in het programma magazine: AZ - NAC Breda. Het juiste antwoord was- 1: Erik Heijblok 2: Gill Swerts 3: .Sébastien Pocognoli. Hij wint hiermee een gesigneerd item door een AZ-speler. Geboren: 20-8-1994. Geboorteplaats: Kimbele in Congo. Woonplaats: Rotterdam. Broers/zussen: Ik heb drie broers. Vorige club(s): Excelsior, Feyenoord en Sparta Rotterdam. Bij AZ sinds: 20 juli 2009. Team: AZ B1. Favoriete positie: Links- of rechtsbuiten en ik speel graag als spits. Favoriete rugnummer: 10. Op welke voetbalschoenen speel je? Nike Vapor; de rood, wit en paarse versie. Sterke punten op voetbalgebied: Ik ben snel, sterk, technisch en heb een goed schot met rechts. Verbeterpunten op voetbalgebied: Het spel met mijn linkerbeen moet beter. Beste trainer: Claudio Br aga. Hij heeft me heel veel geleerd bij Sparta Rotterdam. Hoogtepunt op voetbalgebied: Dat ik deze zomer naar AZ ging. Dieptepunt op voetbalgebied: Dat ik werd weggestuurd door Feyenoord. Hoe vaak go je naar thuiswedstrijden van AZ? Ik ben nog niet zo vaak geweest, omdat ik nog maar net bij de club ben. Favoriete AZ-speler: jetemain Lens. Hij is erg snel en technisch. Favoriete speler Nederland: Dat is ook Lens. Favoriete club Nederland: Al.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2009 | | pagina 28