AGOVV Apeldoorn In konvooi naar De Arena en het nekschot van ....Olaf Lindenbergh 'Klein Duimpje tegen De Reus?, het is en blijft wel bekervoetbal' Uitgever S P O R T M E D I A www.zpress.nl Postbus 1015 3300 BA Dordrecht Tel.: (078) 639 70 70 Fax: (078) 639 70 71 Acquisitie Michael van Bijnen Leon van der Sluijs Stefan van Kooten Tom Snoek Financiële Administratie Z-Press Sport Media B.V. Postbus 1015 3300 BA Dordrecht Tel.: (078) 639 70 70 Fax: (078) 639 70 71 Fotografie Maarten Sprangh fotografie Peter Lous fotografie Redactie Piet Arends Charles Zwarts Opmaak en lithografie weijmans Media Groep Bettina van de Ven Drukker b&k Reproservice Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of vermenigvuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. Foto cover: Voormalig speler van Ajax Olaf Lindenbergh nu in het shirt van De Blauwen. (Foto Peter Lous) Het voetbalhart van John van den Brom maakt overuren. Wat wil je ook, vanavond Ajax, zondag De Graafschap. Prachtig voor spelers, de t club én de trainer. Hij kent L Ajax, hij kent De Graaf- ■L schap. Bij beide tradi tieclubs stond hij onder contract, in Amsterdam was Van den Brom bovendien jarenlang hoofd opleidingen en trainer van de belof tes. Toenmalig Ajacied Olaf Lindenbergh brak het hart van assistent-trainer Marco Heering. Met Heering die van elfhonderd meegereisde AGOVV-supporters. Linden bergh kopte vier jaar geleden vier minuten voor het einde van de verlenging AGOVV Apeldoorn uit de bekerstrijd. 'Jong Ajax' won met 1-0. Heering kijkt terug. 'ik hoor het ook. Het bekerduel tegen Ajax heeft veel weg van een ongelijk gevecht tussen Klein Duimpje en De Reus. Zo zien wij dat niet. Natuurlijk, Ajax is de grote favoriet. Maar het is we! bekervoetbal, we hebben een goede ploeg, die goed kan voetballen en we leggen ons op voorhand niet neer bij een nederlaag.' 'ingraven? Ben je gek. we proberen er zeker een wedstrijd van te maken. Open huis houden we niet. Je hoort van alles, een mannetje op Luis Suarez. Wacht maar af. ledereen is in de ban van het duel tegen Ajax. Dat is al zo sinds de loting. Heel begrij pelijk. Vooral voor de jonge spelers is het een geweldige ervaring, ik ben benieuwd hoe ze de wedstrijd oppakken. Onze ervaren spelers maak je niet gek. Die hebben al zoveel meegemaakt, die raken niet onder de indruk van een wedstrijd tegen Ajax.' 'Een duel tegen Ajax, daar kijkje naar uit. Ook ik. Een extra tribune, een volle bak. Allemaal prachtig. Maar teveel spanning, teveel druk is ook niet goed. We hebben ons deze week specifiek gericht op dit duel, maar we proberen ook wat spanning en wat druk bij de jongens weg te nemen. Daarom zijn we maandag op uitnodiging van De Scherpenbergh lekker gaan golfen. We kregen ook een trainingskamp aangeboden. Hebben we bewust niet gedaan. Het is voor veel spelers al spannend genoeg.' 'Ik heb met Peter van Vossen in Amsterdam twee Super Cups en twee landstitels gewonnen. Een we hebben de winst in de Champions League meegemaakt. Een mooie tijd. Vanavond kom ik veel bekende gezichten tegen. Trainers, medische staf en veel spelers. Spelers als Kenneth Vermeer, Gregory van der Wiel, Toby Alderweireld, Jan Vertonghen, Urby Emanuelson, Siem de Jong en Vurnon Anita heb ik als hoofd opleidingen en en trainer van de beloftes onder mijn hoede gehad. Dat maakt dit duel voor mij ook speciaal. Ik hoop dat we er een echte wedstrijd van kunnen maken.Veel plezier!'

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2009 | | pagina 3