Pupil van de wedstrijd Olaf Lindenbergh gaat voor nacompetitie Nigel Bosz is vanavond de pupil van de wedstrijd nu we tegen Ajax spelen. Hij wordt 4 oktober 8 jaar en voetbalt bij AGOW in de F2 en hij is erg goed op het middenveld. Nigel zit op de school zonnewende in groep 4 en in zijn vrije tijd gaat hij graag fietsen en met zijn vrienden buiten spelen. Zijn favoriete clubs zijn AGOW Apeldoorn en Feyenoord en De Guzman vindt hij heel erg goed. Nigel verzamelt ook allerlei voetbalplaatjes om zijn boek vol te krijgen. We wensen hem veel plezier en Nigel krijgt ook nog 2 kaarten van de Koningin Juliana toren. Olaf Lindenbergh scherp tegen BVVeendam: nu tegen zijn oude club Ajax. (foto Peter Lous) Lindenbergh heeft al een lange carrière achter de rug. Zoals diverse seizoenen bij de Graafschap, aanstaande zondag de tegenstander, bij AZ, Sparta, Ajax en nu dus AGOW Apeldoorn. 'Bij De Blauwen ben ik eigenlijk bij toeval terecht gekomen, na een tijd in het zaalvoetbal te hebben gespeeld. Daar in de hoofdklasse van het futsal. international geworden. En nu dus terug naar het profvoetbal. Na een proefperiode heb ik een contract voor 1 jaar getekend bij De Blauwen en het valt zeker niet tegen.' in oktober 2005 was hij de man die AGOW Apeldoorn in de verlenging uit de beker schoot. Dat was in de Arena. Op dat moment was Olaf Lindenbergh, afkomstig uit Purmerend speler van AFC Ajax, dat toen AGOW Apeldoorn met Jong Ajax uitschakelde. Sinds dit seizoen staat Lindenbergh onder contract bij De Blauwen en moet hij het 'grote' Ajax uit de beker zien te schieten. Maar Lindenbergh is daar nuchter over: 'in principe is er een grote kans datje uitgeschakeld wordt.' Maar de man die AGOW Apel doorn in zijn tijd bij jong Ajax in 2005 velde blijft nuchter over de kansen voor vandaag: 'in principe is de kans groot dat je uitgeschakeld wordt, maar we kunnen zorgen voor een stunt, we moeten een topdag hebben, dan zou je het kunnen redden. Uiteraard is de ambiance op Berg en Bos geweldig en dat maakt dat er extra adrenaline bijkomt.' De realist Lindenbergh gaat echter voor de punten in de Jupiler League. 'Nacompetitie, dat is de doelstelling en dan kunnen we verder. Maar in elk geval hebben we vanavond een wedstrijd tegen een van de mooiste teams van Nederland. Uiteraard ken ik nog heel veel spelers uit mijn Ajax tijd, dus het zal een leuk weerzien zijn. In elk geval moet ik nu scoren voor De Blauwen.'

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2009 | | pagina 11