.LÏiM.'IIJIMTIId Herken uzelf in De Sloef ««3 KoelKids mee naar de aftrap Wedstrijdsponsors 'Spieren voor spieren' Spinningmarathon Elke wedstrijd plaatsen wij in De Sloef een foto van een supporter. Deze keer kozen we voor deze drie supporters, die ook van harte hopen dat VVV-Venlo vanmiddag een mooie wedstrijd op de mat legt en net als vorige week de drie punten in Seacon Stadion - De Koel - houdt. Als zij zich deze week met De Sloef melden bij de administratie van Seacon Stadion - De Koel - ontvangen zij een leuke verrassing. Vanmiddag zijn er weer een aantal gelukkige KoelKids die mee naar de aftrap mogen. De mascottes zijn deze wedstrijd allemaal kinderen van relaties en werknemers van Hafkamp Partners. Als sponsor van mascotte Koelie mochten zij een wedstrijd uit zoeken waar zij de players escort mochten regelen. Zij kozen dus voor de wedstrijd VW-Venlo - Ajax. Met de VW-spelers lopen mee: Stan Geurtjens, Pieke van Amerom, Floor van Amerom, Jasper Hafkamp, Jules Boitelle, Mick van Amerom, Mike Korsten, Rutger Aerts, Glenn Aerts, Jim van Schaijk en Thijs van Haren. Deze tien kinderen krijgen vandaag samen met hun broertjes/zusjes en ouders een speciale VIP- behandeling. De mascottes voor deze wedstrijd zijn: Bradley Hafmans, Tomas Blok en Levy van Gerven. Wil jij ook graag eens mascotte of players escort zijn en ben je nog geen KoelKid, kijk dan op www.vvv-venlo.nl en meld je snel aan. Misschien ben jij dan binnenkort de gelukkige. Tijdens de vorige thuiswedstrijd waren Office Depot en Euro Indoorkarting Swalmen de wedstrijdsponsors. Dhr. Du Croix en dhr. Hannink ontvingen na afloop uit handen van Rick Verbeek een wedstrijdshirt en bal met handtekeningen van alle spelers. Vandaag zijn er maar liefst drie sponsors van de wedstrijd, namelijk: Holland Casino Venlo, Personato Werving Selectie en Notariskantoor Moonen. Hopelijk weten onze jon gens weer drie punten te behalen en een aantal keer te scoren met de wedstrijdbal die ook beschikbaar is gesteld door Holland Casino Venlo, Personato Werving Selectie en Notariskantoor Moonen. Het wedstrijdsponsor-pakket bevat onder andere deelname aan het wedstrijdbuffet voorafgaand aan de wedstrijd, extra businesskaarten voor de wed strijd en extra exposure rondom en tijdens de wed strijd. Daarnaast ontvangt een wedstrijdsponsor onder andere een gesigneerd tenue van VW-Venlo. Heeft u als sponsor interesse in het wedstrijdsponsor- schap? Neem dan contact op met onze commerciële afdeling. Op zaterdag 26 september vindt in 't Raodhoés in Blerick de derde editie van de 'Spieren voor Spieren' Spinningmarathon plaats. Vanaf 8.00 uur 's morgens tot 18.00 uur 's avonds zal er in de A.S.L.B. Spinningarena door vele verschillende deelnemers onafgebroken gefietst worden om zoveel mogelijk geld bij elkaar te spinnen voor het goede doel, Stichting Spieren voor Spieren. VW-Venlo omarmt dit evenement en steunt het initiatief op vele fronten. Op de website van VW-Venlo zullen deze week gesigneerde shirts geveild worden, met handtekeningen van Louis van Gaal en onze eigen Japanse sterspeler Keisuke Honda. VW-Venlo en Intersport Blerick hopen u op zaterdag 26 september te mogen verwelkomen in 't Raodhoés. VVV-VENLO - AJAX V ZONDAG 20 SEPTEMBER 2009

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2009 | | pagina 5