Teste zAjacieden, 'Vandaag staat de eerste officiële thuiswedstrijd van het seizoen 2009-2010 op het 'pro gramma. We trappen af tegen TfKC Waalwijkde club die deze zomer is gepromo veerd en waar onze huidige trainer Martin Jol, voordat hij naar Tottenham Tlotspur vertrok, jarenlang zeer goede prestaties heeft neergezet. Ook dit seizoen presenteren wij u weer met veel genoegen hij iedere thuiswedstrijd de Tick Off. Uit het lezersonderzoek dat wij in de tweede helft van het vorige seizoen onder u gehouden hehhen, is naar voren gekomen dat u in overgrote meerderheid de Tick Off mee naar huis neemt om daar nog eens rustig door te nemen of aan anderen te laten lezen. Om die reden hehhen wij de Tick Off gewijzigd van formaat, waardoor dit makkelijker is geworden. Ik hen hlij dat het stadion weer gevuld is door jullie aanwezigheid en dat ik kan vaststellen dat we er gezamenlijk weer vol voor gaan. We hehhen kortgeleden de 40.000ste seizoenkaart verkocht, dat is elk jaar een mooi moment. Tfoe meer vaste volgers we hehhen, hoe heter het is. zAls cluh heh je het meeste aan de mensen die je trouw zijn. Tiet elftal legt inmiddels het merendeel van de trainingen af op de Toekomst. Tiet complex is verbouwd waardoor er nu getraind kan worden door zowel onze eerste selectie als onze jeugdspelers. Op onze website zie je mooie heelden van hoe onder andere het spelershome en de kleedruimtes geworden zijn. Tiet elftal kan hier in elk geval onder de juiste en gewenste omstandigheden trainingen afwerken en de spelers kunnen zich op die manier heter voorbereiden op de- wedstrijd die hen te wachten staat. We hehhen drie nieuwe spelers gekocht. T)emy de Zeeuw, Jeroen Verhoeven en Thimothée Vltouha hehhen onze selectie versterkt. Ik hen trots op de mannen die dit jaar op onze teamfoto staan. Tiaar mijn idee is er met de spelers, de technische staf, de medische staf en de mensen daar omheen sprake van een balans die belangrijk is voor de cluh. Voor ik afsluit, blik ik graag even terug op vorige week. T)e gewonnen wedstrijd tegen TC Qroningen. Ten cluh die al enkele seizoenen achter elkaar goed presteert. Ten goed begin van ons voethaljaar. We hehhen weinig tot niks weggegeven en geen doelpunten tegen gekregen, dat vind ik het belangrijkste pluspunt. Verheterpunten werden er natuurlijk ook gesignaleerd, maar ik hen tevreden over deze start. Tot slot kijk ik vooruit. Ik wil graag kampioen worden dit jaar. Wij willen graag kampioen worden dit jaar, want ik weet zeker dat ik ook namens jullie spreek als ik dit zeg. Op weg naar dit doel is er voor iedereen een rol. Voor jullie is die heel concreet. Ik hen trots op hoe jullie ons vorig seizoen hij de wedstrijden gesteund hehhen, daardoor kregen die wedstrijden meer kleur. Jullie zijn onze twaalfde man, de man die op alle momenten, de goede en de slechte, beslissend kan zijn. Ook in het seizoen dat nu begonnen is! Cjraag tot ziens hij alle wedstrijden die we nog gaan spelen, hier in Vimsterdam en daarbuiten. Tik van den Toog cAlgemeen directeur

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2009 | | pagina 5