AJAX ;uayaanse aaiwlër werd door Martn 1 2 3 5 6 7 8 10 11 12 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 33 34 39 40 41 43 Maarten Stekelenburg Gregory van der Wiel Oieguer Jan Vertonghen Rasmus Lindgren Thimothée Atouba lirby Emanuelson Miralem Sulejmani Ismaïl Aissati Kenneth Vermeer Bruno Silva Luis Suarez Rob Wielaert Gabri Toby Alderweireld Dario Cvitanich Eyong Enoh Siem de Jong Vurnon Anita Jan-Arie van der Heijden Evander Sno Jeffrey Sarpong Daley Blind Dennis Rommedahl Mitchell Donald George Ogararu Javier Martina Kennedy Darko Bodul Demy de Zeeuw Jeroen Verhoeven Marvin Zeegelaar L^SIS^S^i^^S^^SÏl^Surullüa^aansê^iciTivltlêWfrtHöSTOaSIn^ Jol tijdens de oefe'ntrip naar Engeland aangewezen als de captain van het team. 'Luis is een van mijn belangrijkste spelers,' lichtte Jol zijn beslissing toe. 'Hij heeft vorig seizoen al laten zien hoe belangrijk hij is voor de groep en voor het team. Ik merk dat hij ook heel betrokken is. Daarom ben ik erg blij dat Suarez zich ook voor dit seizoen weer aan Ajax committeert. Luis heeft de afgelopen weken een heel goede indruk op me gemaakt. Zowel binnen als ook buiten het veld.' De vorige voetbaljaarganfwas g'ëëh pfj&rasiijKg'rogrwa'Sïtêi i slKBIêM^.1 'Boor eerst een blessure en later een beslissing van de trainer raakte hij zijn basisplaats kwijt aan Kenneth Vermeer, in de voorbereiding op het huidige seizoen liet Martin Jol nog in het midden wie de eerste keeper van Ajax zou worden, maar tegen FC Groningen stond de doelman van Oranje weer onder de lat bij de Amsterdammers. Stekelenburg lijkt dan ook de 'jaarlijkse' keepersstrijd weer in zijn voordeel beslist te hebben.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2009 | | pagina 28