Supportersvereniging: 25 jaar mJ Supporters De Supportersvereniging FC Groningen viert in september 2009 haar 25-jarig bestaan. In het kader van dit vijfde lustrum vinden enkele bij zondere gebeurtenissen plaats en wordt bovendien een speciaal jubileumboek uitgege ven dat gratis wordt verspreid onder alle ruim 4.100 leden van de vereniging. De leden van de Supportersvereniging zijn gek van voetbal, maar nog meer van FC Groningen. Het kloppend hart van de Supportersvereniging is het bruisende supportershome, gelegen achter de Noordcurve op de tweede ring van Euroborg. Dé plek om bij een wedstrijd onder het genot van een biertje of een frisje even 'af te sto men', na te feesten of te discussiëren met medesupporters. Uiteraard kun je er na afloop van de wedstrijd de persconferentie en de samenvatting zien en ook de spelers van FC Groningen komen geregeld over de vloer, D OLLE GRIEZE Leden van de Supportersvereniging ontvangen zes keer per jaar het verenigingsmagazine d'Olle Grieze. In dit blad lees je uitgebreide interviews met de spelers van FC Groningen, de aanstormende talenten en leden van de staf en het management. Ook is er ruim aandacht voor supporters en supportergerela- teerde items, SUPPORTERSZAKEN Voor zowel thuis- als uitduels is de Supportersvereniging een klankbord voor FC Groningen en haar fans. Wat leeft er, wat kan beter? In de commissie supporterszaken zit ten supporters die vrijwel elk duel van FC Groningen bezoeken, Een afvaardiging van deze commissie gaat mee naar het vooroverleg bij uitwedstrijden, JURIDISCHE COMMISSIE Wanneer je klachten hebt of juridische hulp nodig hebt, dan is er bij de Supportersvereniging deskundige hulp op supportersgebied beschikbaar, De juridische commissie luistert naar je verhaal en kent de weg bij FC Groningen en justitie. ACTIVITEITEN De Supportersvereniging is sponsor van de jeugdopleiding van FC Groningen en schonk de jeugd vorig seizoen een videoanalysesysteem. De vereniging organiseert jaarlijks een forumavond waarbij je de kans krijgt om de tactiek van de technische staf van FC Groningen bij te stellen, Op de nieuwjaarsreceptie kun je op het nieuwe jaar proosten met de selectie en staf van FC Groningen, Daarnaast worden losse activi teiten georganiseerd, zoals een dartstoer- nooi voor de supporters, JUBILEUMBOEK In de afgelopen 25 jaar heeft de Suppor tersvereniging de club ondersteund en zijn er talloze activiteiten opgestart, Ter gelegenheid van het jubileum geeft de Supportersvereniging het jubileumboek "Groen-witte passie" uit, waarin de boei ende geschiedenis van de vereniging wordt verteld aan de hand van diverse ver halen, krantenartikelen, anekdotes, archiefmateriaal en unieke foto's, Het resultaat is een boek van 200 bladzijden, in full-colour en met harde kaft, waarin de lezer een beeld krijgt van de Supportersvereniging FC Gro ningen en de groen-witte passie die de vereniging en haar leden drijft. LID WORDEN! Wanneer je fan bent van FC Groningen, dan hoor je bij ons. Dus waarom ben je eigenlijk geen lid? Een lidmaat schap kost slechts 14,50 euro per seizoen, Je ontvangt een lidmaatschapskaart en kunt profiteren van een aan trekkelijke korting op een FanTour-kaart waarmee uit wedstrijden kunnen worden bezocht. Nog leuker wordt het wanneer je ons als vrijwilliger komt helpen of ons steunt als sponsor, Meer informatie kun je vinden op onze website: www,svfcgroningen.nl Supportersvereniging t eredivisie j

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2009 | | pagina 65