Let op! Geld lenen kost geld aft Ribank Direct: kies zélf de lening die bij u past ank Bent u op zoek naar een nieuwe auto? Wilt u uw huis opnieuw inrichten? Is uw wasmachine net kapot gegaan? Of vindt u het gewoon een prettig idee om wat extra geld achter de hand te hebben? Surf dan naar www.ribankdirect.nl/ajax. Daarna hoeft u alleen nog maar de vijf stappen te volgen. "Wordt het een Ford of tóch een Opel? Over die vraag heb ik me nog het meest druk gemaakt toen ik eenmaal had besloten om een nieuwe auto te kopen. Van de financiering heb ik geen nacht wakker gelegen. Want die heb ik zélf geregeld. Bij Ribank Direct. Ik hoefde alleen maar het digitale aanvraag-formulier op www.ribankdirect.nl in te vullen en vijf minuten later had ik al een offerte. Nadat mijn aanvraag was goedgekeurd, ont-ving ik het contract per mail. Geweldig! Nu rijd ik zondags in stijl naar de Arena. Het is trouwens tóch een Ford geworden Martin de Jong (33) Ribank Direct is onderdeel van Crédit Agricole groep Hoe werkt het? Stap 1 U krijgt gratis een online-offerte. U vult uw contact- en persoonlijke gegevens in. U krijgt online antwoord. Is uw aanvraag geaccepteerd? Dan kunt u zelf de overeenkomst printen en met de gevraagde documenten naar ons toesturen. Is alles akkoord? Dan wordt het bedrag op uw bank-of girorekening gestort. Stap 2 Stap 3 Stap 4 Stap 5 De voordelen van Ribank Direct op een rij Kies zélf de lening die bij u past. U krijgt direct een online-offerte zónder dat u eerst uw gegevens hoeft in te vullen. U bepaalt zelf waar en wanneer u uw aanvraag doet. U kunt het contract zelf printen. Een adviesgesprek met een tussenpersoon is niet nodig. Geïnteresseerd? Surf vandaag nog naarwww.ribankdirect.nl/ajaxen kijk wat Ribank Direct voor u kan betekenen!

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2009 | | pagina 4